Podczas prac remontowych w jednym z mieszkań w budynku przy ul. Dembowskiego rozszczelniła się butla z gazem i nastąpił wybuch. - Trzy osoby, które przebywały w mieszkaniu ewakuowały się o własnych siłach, żadnej z nich nie stała się krzywda - uspokajał dowódca jednostki gaśniczej skierowanej na miejsce.

W lokalu trwały prace remontowe, panowie lutowali miedziane rurki. Nie zorientowali się jednak, że stojąca nieopodal butla jest rozszczelniona. Przy pojawieniu się iskry, doszło do wybuchu. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej, pogotowe, policja i pogotowie gazowe.

Wiadomości Wrocław, Wydarzenia Wrocław

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Pan Gawroński

Widać, że jakaś obskurna patologia w tych kamienicach musi mieszkać 7na 10 mieszkańców to pewnie dresiarze jak WKS F@n

klecha (gość)

co sie dziwicie , jaki portal tacy dziennikarze. Pogoń za sensacją powoduje pomyłki tego typu. Dziennikarzyna niedouczony coś usłyszy i zaraz pisze, a co pisze - głupstwa.

ann (gość)

to już nie pierwsza taka pomyłka na tym portalu, straszna żenada, jak można redagować artykuł i popełniać takie gafy, radze przed każdą publikacją tekstu przeczytać go pare razy bo nie świadczy to o samym autorze, ale o całej redakcji i samym portalu ------>> dno kompletne

WWW (gość)

Co za tuman to pisał w tytule Dąbrowskiego a w opisie Dembowskiego
wg zdjęcia to na pewno Dąbrowskiego ale sam fakt jak można takie babole strzelać