W dni robocze, w godzinach szczytowych kursy autobusów linii 403 będą realizowane od ulicy Pilczyckiej przez ulicę Popowicką, Wejherowską do przystanku "Kwiska". Natomiast w kierunku powrotnym do Leśnicy autobusy będą kursowały przez ulicę Legnicką, Milenijną i Pilczycką.
W godzinach pozaszczytowych oraz w dni wolne od pracy, trasa przejazdu autobusów linii 403 z Leśnicy do Kozanowa pozostanie bez zmian.
Otwarcie sezonu motocyklowego na Jasnej Górze
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?