MetalGirls MetalGirls

(© Materiały prasowe)

12 stycznia w ramach 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w klubie Stara Piwnica przy ul. Krupniczej zagrają Metal Girls. Będą to koncerty metalowych zespołów, na których czele stoi kobieta. Zagrają m.in. Runika oraz Issel.

Przed wejściem na koncert czekać będą wolontariusze z puszkami WOŚP - każdy wrzuca tyle, ile może, liczy się każda złotówka. Datek jest jednocześnie niejako biletem wstępu na koncert.

Runika to warszawski zespół z charyzmatycznym damskim wokalem, grający inspirowane folkiem melodie w mocnej, metalowej oprawie. Na scenie łączy mistycyzm z energią czterech żywiołów, przenosząc słuchaczy do czasów epickich bitew, sutych biesiad przy kupalnym ogniu, tajemnic zaklętych w posągach i niezwykłych istot kryjących się w leśnych ostępach. Issel to z kolei formacja pochodząca z Wrocławia, reprezentują nowe brzmienie metalu. Połączenie melodii, klasycznego metalu i miejscami progresji to muzyka, którą tworzy piątka młodych ludzi.

Koncert rozpocznie się o godz. 20.00.

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!