Wodzisław: Paweł Polak i Tomasz Jurczyk najpopularniejszymi sportowcami

Arkadiusz Biernat
Paweł Polak został Najpopularniejszym Sportowcem Ziemi Wodzisławskiej. W kategorii młodzieżowej wygrał Tomasz Jurczyk. Zobacz wyniki.

Zakończyły się plebiscyty na Najpopularniejszych Sportowców i Młodzieżowych Sportowców Ziemi Wodzisławskiej.

W pierwszej kategorii zwyciężył Paweł Polak, zawodnik Odry Wodzisław. Piłkarz zgromadził na swoim koncie 4976 głosów i zdecydowanie wyprzedził Agnieszkę Ostrzołek (Zorza Wodzisław), która miała ich na swoim koncie 4249. Trzecie miejsce zajął Piotr Lisicki – 857 głosów. Poniżej klasyfikacja.

10. Katarzyna Kanclerz - 49 głosów

W kategorii na Najpopularniejszego Młodzieżowego Sportowca 2012 Roku Ziemi Wodzisławskiej najlepszy okazał się Tomasz Jurczyk, biegacz na orientację (UKS Sparta Czyżowice). Ma swoim koncie zgromadził 6182 głosów. Drugie miejsce przypadło Elizie Kowalskiej (UKS Aligator Gorzyce) – 4307. Trzecie miejsce zajęła Martyna Kubik (UKS Aligator Gorzyce) – 3393 głosów.