(© Fot:WKS)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Najnowsze informacje o drużynie piłkarskiego Śląska.

Kolejna porażka
Piłkarze Śląska w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy doznali kolejnej porażki. Kolejnej, bowiem w pięciu kolejkach wrocławianie przegrali cztery razy. Tym razem ulegli Lechii Gdańsk na własnym boisku 1:2. Śląsk prowadził po golu Jana Duraja (60), ale bramki Tomasza Bobrowskiego (70) i Adama Dudy (80) dały trzy punkty gdańszczanom. Zespół prowadzony przez Andrzeja Ignasiaka ma na swoim koncie jak na razie trzy punkty.

Bilety na Legię
W kasach stadionu przy ul. Oporowskiej można już kupować bilety na spotkanie z Legią Warszawa (12.09, godz. 18.15). Wejściówki są w cenie 30 zł (trybuna odkryta) i 50 zł (trybuna kryta). W ubiegłym sezonie wszystkie bilety na mecz z Legią rozeszły się jeszcze w przedsprzedaży.

Najazd na Gdańsk
Kibice Śląska na mecz z Lechią dostali 1500 biletów. Ale jak się szacuje, w sumie do Gdańska pojechało około dwóch tysięcy fanów zielono-biało-czerwonych. Na trybunach panowała fantastyczna atmosfera, która jest normą podczas meczów Śląska z Lechią.

Wiadomości Wrocław, Wydarzenia Wrocław

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!