Wielka wymiana ubrań i dodatków we Wrocławiu. Drogie Panie, czas przewietrzyć szafy [GDZIE? KIEDY?]

Znudziły Ci się twoje sukienki, bluzki i torebki? Coś jest na ciebie za małe? Za duże? Przyjdź i wymień swoje ubrania na inne...
 FB/ SWAP Wrocław - wymiana ubrań

- SWAP Wrocław to cykl największych imprez wymiany ubrań w Polsce. Organizowany jest od lutego 2018 i niezmiennie cieszy się dużą popularnością wśród mieszkanek Wrocławia i okolic. SWAP Wrocław to sympatyczna forma spędzania wolnego czasu, podczas której można dodatkowo zdobyć za darmo nowe ubrania oraz zawrzeć nowe znajomości. Jeśli jeszcze nie byłaś - sprawdź, jak jest fajnie! Możesz też zabrać ze sobą koleżanki - informują organizatorzy na swoim Facebooku.

ZASADY:
1. Przynieś ze sobą ciuchy, których już nie nosisz, a które są w dobrym stanie.
2. Wymień się na inne ciuchy.
3. Wymiana dotyczy tylko ubrań i dodatków.

CO JESZCZE WARTO WIEDZIEĆ?

- Możesz wziąć ze sobą również wszelakie dodatki i buty. Jeśli masz możliwość, możesz zabrać ze sobą wolno stojące wieszaki, które naprawdę znacznie ułatwiają eksponowanie przyniesionych ubrań oraz wieszaki. Ubrania można będzie rozkładać na stołach, parapetach i krzesłach, które będą dostępne na miejscu. Ja zajmę się również lustrem.Imprezy z cyklu SWAP Wrocław - bezgotówkowa wymiana ubrań to świetne miejsce, żeby odświeżyć zawartość swojej szafy (znów będziecie miały się w co ubrać i to bez wydawania ani złotówki!) oraz zawrzeć nowe znajomości. Nie zabraknie również nagród! Uczestniczki wymiany będą miały możliwość wygrać słoiczek pysznego musu w wąsatym słoiku jakim jest Dżemster - The most hipster Dżem ever. Dzięki bardzo niskiej zawartości cukru można go jeść bezkarnie łyżeczką ze słoika. Poza tym łakociem i ubraniami z imprezy będzie można wynieść również dwie podwójne wejściówki na seans Kina Kobiet w Heliosie w Magnolii (na seans 5 listopada) i na Bielanach (7 listopada) na film pt. "Planeta Singli 2" - dodają organizatorzy.

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY?

W siedzibie Stowarzyszenia Żółty Parasol, na skrzyżowaniu ulic Prusa i Wyszyńskiego, WEJŚCIE OD ul. Wyszyńskiego.

WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY. Zapisując się masz pewność otrzymania informacji o kolejnych wymianach ubrań z cyklu SWAP Wrocław: https://swapwroclaw.evenea.pl/

KTO TO ORGANIZUJE?

Organizatorką wyman ubrań z cyklu SWAP Wrocław jest Dżoolka, stylistka i blogerka we współpracy ze Stowarzyszenie Żółty Parasol.

Dżoolka (Julia Daroszewska) zaczynając swoją przygodę w 2007 była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce. Do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. Pod adresem www.dzoolka.pl prowadzi blog ze stylizcjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje.

Od przeszło 5 lat organizuje imprezy bezgotówkowej wymiany ubrań SWAP Wrocław, które dziś są największym cyklem tego typu imprez w Polsce. Obecnie rozszerza go również na inne miasta Polski.

Data:
Środa, 17 października 2018 o 18:00 – 20:00
Miejsce:
Stowarzyszenie Żółty Parasol
ul. Prusa 37-39, 50-317 Wrocław
Wstęp wolny.

źródło: FB/ SWAP Wrocław - wymiana ubrań

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane