Młoda Niemka rzuciła się z wieży kościoła Świętej Marii Magdaleny przy ul. Szewskiej we Wrocławiu. To scena filmu "Sługi boże", którą w czwartek realizowano we Wrocławiu. Na planie zdjęciowym pojawili się m.in. Bartłomiej Topa, Julia Kijowska czy Karolina Kominek. Zdjęcia do filmowego kryminału rozpoczęły się 26 września, a realizowane są w Warszawie i Wrocławiu. Film zobaczymy w kinach jesienią 2016

- Jesteśmy na półmetku dni zdjęciowych. Scenariusz powstał na bazie wielu zdarzeń, które na przestrzeni lat poruszały opinię publiczną. Poszczególne wątki historii są więc inspirowane prawdziwymi wydarzeniami - opowiada o "Sługach bożych" Mariusz Gawryś, reżyser i współscenarzysta filmu.

W filmie gra również jedna z najbardziej popularnych polskich aktorek Małgorzata Foremniak, która wciela się w rolę policyjnej psycholog. Foremniak nie brała jednak udziału we wrocławskich zdjęciach.

Premierę "Sług bożych" zaplanowano na jesień 2016 roku.

Kino

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!