Gołotę prawdopodobnie zobaczymy we Wrocławiu w lutym 2013

(© Marcin Zmudziński/mmlodz.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pożegnalnego pojedynku Andrzeja Gołoty z Przemysławem Saletą nie zobaczymy we Wrocławiu 24 listopada. Możliwe, że ominie nasze miasto.

Walka Szpilka - Mollo, transmisja online, tv


WALKA CZAKIJEW - WŁODARCZYK. GDZIE OBEJRZEĆ [TRANSMISJA]

KSW 21 Transmisja tv, online Nastula - Asplund, Błachowicz - Reljic

44-letni bokserzy mieli stanąć w ringu podczas gali "Kuźnia boksu" 24 listopada.

Walka Saleta - Gołota we Wrocławiu


– Najbardziej prawdopodobnym terminem walki jest koniec lutego lub początek marca – powiedział "Przeglądowi Sportowemu"k Marian Kmita, szef sportu w Polsacie, który miał transmitować walkę. - Przesunięcie terminu na przyszły rok zostało zaakceptowane przez obie strony. Mamy dużo czasu na podjęcie decyzji odnośnie transmisji w pay-per-view bądź w otwartym kanale.

Okazało się, ze na organizację walki jest za mało czasu. Trudno też wypromować pojedynek, skoro dwa tygodnie wcześniej Mariusz wach zmierzy się z Władymirem Kliczką. Organizatorzy chcą znaleźć datę, gdy dwa tygodnie przed i po gali nie będzie innej dużej imprezy sportowej.

Według "Przeglądu Sportowego" możliwe, że pojedynek Gołota vs. Saleta ominie Wrocław i odbędzie się 8 grudnia na gali w Spodku.Zobacz również:

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Marekn3 (gość)

Działajacy Player. Chcesz obejrzeć walkę w jakości HD za darmo?
Pobierz ten Player. Juz prawie 500 osób pobrało i wszystkie są zadowolone:
http://hostujmy.pl/download/17667/WJjMmE

Zobacz jak wyglada Player:
http://i46.tinypic.com/v4ys1y.jpg

Walka (gość)

Walka. Andrzej Gołota vs Przemysław Saleta Transmisja Live Online Na Żywo

Za Darmo w HD Na: OgladajOnline.com.pl

wafel (gość)

odprysk afery stadionowej. Po tym jak Janicki zaczął pyszczyć i Ruch Palikota złożył zawiadomienie do NIKu o zbadanie co się dzieje w Hali Ludowej to Andrusiewicz zaczął srać waflem również