Pierwszy etap budowy wiąże się z zamknięciem wschodniej jezdni ulicy Powstańców Śląskich oraz wlotu ulicy Wielkiej. Autobusy linii A, 125, 325 jadące z Oporowa, od ul. Kruczej jeżdża teraz przez ul. Gwiaździstą i Swobodną. Natomiast trasa autobusów linii D, jadących z CH ul. Giełdowa od placu Powstańców Śląskich, przebiega przez: Kamienną, Drukarską, Wielką, Komandorską i Swobodną do ul. Świdnickiej i dalej do Osiedla Sobieskiego. Powroty odbywają się tymi samymi trasami.
Przystanek "Plac Hirszfelda" dla linii A, 125 oraz 325 został przeniesiony na ul. Kruczą w pobliże szpitala. Ponadto autobusy linii 125 oraz 325 jadące w kierunku Oporowa zatrzymują się na przystanku „Gwiaździsta”, zaś autobusy linii D na wszystkich przystankach na trasie objazdu.
Czytaj też:
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?