Uwaga, jest praca w stargardzkiej cukierni! Jako ekspedientka, pomocnik cukiernika i sprzątaczka

Emila Chanczewska
www.freeimages.com
Po 3 latach pracy będzie możliwość zdobycia świadectwa czeladniczego cukiernika lub piekarza.

Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie Szczecińskim poszukuje pracowników na stanowiska:
EKSPEDIENTKA
POMOCNIK CUKIERNIKA
SPRZĄTACZKA
Miejsce pracy: STARGARD SZCZECIŃSKI (cukiernia)
Wymagania pracodawcy na stanowisko: EKSPEDIENTKA
- wykształcenie min. zawodowe,
- mile widziany staż pracy na wskazanym stanowisku pracy,
- znajomość obsługi kasy fiskalnej,
- aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno- epidemiologicznych.
Obowiązki:
- praca w charakterze ekspedientki w cukierni.
Wymagania pracodawcy na stanowisko: POMOCNIK CUKIERNIKA
- mile widziany staż pracy na podobnym stanowisku pracy,
- aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Obowiązki:
- prace pomocnicze związane z produkcją cukierniczą,
- przygotowanie półproduktów i produktów,
- prace porządkowe na stanowisku pracy.
UWAGA Po okresie 3 lat pracy możliwość zdobycia świadectwa czeladniczego w zawodzie cukiernik lub piekarz.
Wymagania pracodawcy na stanowisko: SPRZĄTACZKA
Obowiązki:
- sprzątanie cukierni.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm. )"
Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wymagania pracodawcy proszone
są o dostarczenie CV i kontakt z pośrednikiem pracy - Tomasz Lalik, p. 04 parter (kontakt osobisty ,telefoniczny - 91 834 53 29 w godz. od 10 00 do 13 00)
lub e- mailowy: [email protected]
UWAGA: W tytule maila prosimy wpisać stanowisko pracy.

od 16 lat
Wideo

Widowiskowy egzamin dla policyjnych wierzchowców

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!