Underground Pub

Underground Pub (© materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Klub otworzył podwoje dwa tygodnie temu, ale pełną parą rusza dopiero teraz. - Na razie się rozkręcamy - deklaruje menedżer.

Zobacz też: Impra Club. We Wrocławiu otwarto klub disco polo [zdjęcia]


Underground Pub znajduje się przy ul. Purkyniego 1 przy Teatrze Pieśń Kozła, w sąsiedztwie Galerii Dominikańskiej. Ma powierzchnię 310 metrów kw., znajdują się w nim dwie sale - dla palących i niepalących.

- Underground Pub to przede wszystkim miejsce z muzyką disco lat 70., 80. i 90. - mówi Grzegorz Oczowiński, menedżer klubu. - Wnętrze jest przytulne, więc każdy powinien się tu dobrze poczuć. Swoją imprezową ofertę kierujemy głównie do studentów, ale co ważne, otwieramy się też na seniorów. W naszym klubie będą się odbywać dancingi.

Te ostatnie będą organizowane w niedziele, rozpoczynać się mają o godz. 16., a imprezę prowadzić będzie didżej. - Wstęp kosztuje 50 złotych, za to będzie catering i otwarty bar - zapowiada Oczowiński. Pozostałe imprezy w klubie nie będą biletowane. Prawdopodobnie w ciągu trzech miesięcy ruszy także cykl imprez karaoke.

Lokal jest czynny od godz. 17. do późnych godzin nocnych (wszystko zależy od liczby klientów). Pub został wyposażony w długi, dziesięciometrowy bar, biało-czerwone stoliki i granatowo-czerwone kanapy, co widać w galerii zdjęć.

Kliknij w zdjęcie, żeby przejść do galerii:

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!