Już po raz szósty we Wrocławiu 24-25 listopada zostanie zorganizowany międzynarodowy kongres GEMBA KAIZEN. Poświęcony będzie japońskiej filozofii doskonalenia biznesu. Organizatorem jest Kaizen Institute.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Już po raz szósty we Wrocławiu 24-25 listopada zostanie zorganizowany międzynarodowy kongres GEMBA KAIZEN. Poświęcony będzie japońskiej filozofii doskonalenia biznesu. Organizatorem jest Kaizen Institute. W praktyce filozofia KAIZEN przyczynia się do eliminacji marnotrawstwa, właściwego utrzymania stanowiska pracy oraz standaryzacji procesów.


25 listopada każdy uczestnik kongresu będzie miał okazję zobaczyć, jak te metody działają w praktyce. Będzie mógł wybrać spośród dziesięciu firm tę, która jest najbliższa jego zainteresowaniom. Uczestnicy wezmą również udział w warsztatach, podczas których ćwiczone i rozwijane będą praktyczne umiejętności, a także w wykładach prowadzonych przez ekspertów i zarazem praktyków z dziedziny KAIZEN.

Wiadomości Wrocław, Wydarzenia Wrocław

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!