Spektakl "Z twoją córką? Nigdy!" Spektakl "Z twoją córką? Nigdy!"

Spektakl "Z twoją córką? Nigdy!" (© teatrkomedia.com)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

„Z twoją córką? Nigdy!” to zabawna historia przezwyciężania kryzysu wieku średniego dwóch małżeństw z długim stażem

Wrocławski Teatr Komedia (pl. Teatralny 4) zaprasza na spektakl „Przyjazne dusze”. To doskonała propozycja na piątkowy wieczór. Akcja spektaklu wyreżyserowanego przez Wojciecha Dąbrowskiego przenosi nas do pięknej i urokliwej posiadłości pod Londynem.

Wprowadza się do niego młoda para: Mary i Simon. Ona - ciepła i dobra, kochająca swojego męża dziewczyna, jest w ciąży. On to początkujący pisarz powieści kryminalnych. Co ciekawe, poprzednimi właścicielami domu byli Jack i Suzie, którzy, zmarli kilka lat temu, z pomocą Anioła Stróża postarają się pomagać młodej parze…. W roli Anioła Stróża wystąpi Emilia Krakowska. Początek spektaklu w piątek o godz. 20. Bilety kosztują 50 i 70 zł.

W sobotę w Komedii o godz. 20 czeka na widzów czeska komedia „Z twoją córką? Nigdy!” Antonina Prochazky’ego, zrealizowanego w klasycznej konwencji komedii pomyłek.

Głównymi bohaterami spektaklu są dwa małżeństwa z dłuższym stażem. Jak na ironię oba muszą walczyć z kryzysem wieku średniego… Bilety kosztują 50 i 70 zł. Drugi spektakl „Z twoją córką? Nigdy!” odbędzie się w niedzielę o godz. 18. Zapowiada sie wyjątkowo zabawny weekend.

Teatr

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!