Od jutrzejszego południa do godziny 12 w środę internauci będą mogli wybrać, na jaki kolor pomalowane zostaną wozy Tramwaju Plus. Te wyróżnione linie będą za dwa lata wozić pasażerów z Gaju na Kozanów i stadion na ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Od jutrzejszego południa do godziny 12 w środę internauci będą mogli wybrać, na jaki kolor pomalowane zostaną wozy Tramwaju Plus.
Te wyróżnione linie będą za dwa lata wozić pasażerów z Gaju na Kozanów i stadion na Maślicach oraz z Biskupina do Leśnicy.


Internauci na stronie www.wroclaw.pl mają zdecydować, które z czterech propozycji pomalowania tych wozów trafią na wrocławskie ulice. Trzy przygotowali urzędnicy, a czwartą miłośnicy tramwajów.

Urzędnicy już dwa razy uruchamiali głosowanie i dwa razy musieli z niego zrezygnować, bo wyniki były zmanipulowane. Część internautów używała programów komputerowych, by zwiększyć szanse niektórych propozycji. Tym razem przed głosowaniem trzeba będzie wpisać specjalny kod z obrazka. Dzięki temu sonda ma być zabezpieczona przed programami.

Wiadomości Wrocław, Wydarzenia Wrocław

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!