Cranberries Cranberries

(© Materiały prasowe)

The Cranberries wystąpi 1 maja na Thanks Jimi Festival we Wrocławiu - informacje o koncercie znanego rockowego zespołu potwierdza Tomek Lektarski z agencji Lionstage. Oprócz zespołu Cranberries zagra także m.in. Lacuna Coil.

THE CRANBERRIES WE WROCŁAWIU. KONCERT3-majówka to jeden z największych festiwali muzycznych, odbywających się co roku na początku maja we Wrocławiu. Impreza rozpoczyna się od wielkiego gitarowego grania na wrocławskim Rynku, któremu towarzyszy wieczorny Koncert Gwiazd w Hali Ludowej. Okazuje się, że jedną z tegorocznych gwiazd będzie zespół The Cranberries.

The Cranberries to irlandzki zespół rockowy, założony w 1989 roku. Grupa znana jest z takich hitów, jak "Zombie", "Salvation", "I Can't Be With You" czy "Dreams".

3-MAJÓWKA WROCŁAW 2017. GDZIE I KIEDY?1 maja 2017, godz. 17.00 Pergola – Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław
Gitarowy Rekord Guinnessa 2017 – Koncert Gwiazd

2 maja 2017, godz. 15.00 Pergola – Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław
3-Majówka 2017

3 maja 2017, godz. 15.00 Pergola – Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław
3-Majówka 2017

THE CRANBERRIES. NAJWIĘKSZE HITYThe Cranberries - ZombieThe Cranberries - When you're goneTHE CRANBERRIES KONCERT WROCŁAW. BILETYbilety jednodniowe – 1 maja: 60 zł (cena obowiązuje do 28 lutego 2017). Bilety można kupić w sklepach sieci Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz za pośrednictwem serwisów: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl

Wiadomości Wrocław, Wydarzenia Wrocław

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!