Test - język angielski - poziom B1

Artykuł sponsorowany
Kolejny tydzień, kolejne wyzwania! Tym razem przygotowaliśmy dla Ciebie test języka angielskiego na poziomie B1. Wkraczamy na wyższy poziom wtajemniczenia, ale - czy jesteś gotowy?
 znc

Ruszamy z kolejnym etapem nauki języka angielskiego. Teraz powinieneś posiadać już większe możliwości posługiwania się tym językiem. Sprawdź, czy Twoja nauka języka w tym tygodniu była wystarczająco efektywna!

UWAGA: Jeśli osiągniesz wynik powyżej 15 poprawnych odpowiedzi (z liczbą 15 włącznie) wówczas Twój poziom językowy to co najmniej B1 - intermediate.
W kolejnych tygodniach będziesz mógł sprawdzić siebie na innych poziomach!

Jeśli przed testem chciałbyś poćwiczyć zacznij od 5-dniowej możliwości korzystania z materiałów do nauki języka angielskiego ZA DARMO. Materiały te dostępne są na

serwisu langloo.com.

Odsyłamy Cię również do kilku wskazówek, które pomogą Ci z przyjemnością i wysoką efektywnością podnieść Twoje umiejętności posługiwania się językiem angielskim.

Natomiast jeśli wciąż brakuje CI motywacji do nauki tego języka koniecznie przeczytaj:
"8 konkretnych powodów, dla których warto uczyć się języka angielskiego"

Powodzenia!

Więcej na temat:

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować Nie działa? Spróbuj wyłączyć Adblock samodzielnie w ustawieniach.