Tadeusz Socha Tadeusz Socha

Tadeusz Socha (© Fot. Janusz Wójtowicz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kolejny ligowy pojedynek Śląsk rozegra 12 września z Legią Warszawa na własnym stadionie. Nie wszyscy piłkarze wrocławskiego zespołu będą jednak mieli odpoczynek od meczowej walki.

Powołanie do reprezentacji U-21 na mecze eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy z Hiszpanią i Finlandią dostał obrońca Śląska Tadeusz Socha.

Zgrupowanie będzie trwało od 31 sierpnia do 9 września w Grodzisku Wielkopolskim. W jego trakcie kadrowicze rozegrają dwa mecze eliminacyjne: z Hiszpanią (4.09) oraz z Finlandią (8 .09).

Również powołanie, tylko że do kadry U-23, dostał Mariusz Pawelec. Jest to nowa reprezentacja prowadzona przez Stefana Majewski, która w zamyśle ma w przyszłości stać się zapleczem dla pierwszej kadry narodowej i stanowić podstawy do tworzenia drużyny na Euro 2012, którego będziemy gospodarzami.

Wyjazd obrońcy Śląska na kadrę do Warszawy stoi jednak pod znakiem zapytania ze względu na drobny uraz. Wszystko rozstrzygnie się do czwartku, bowiem wtedy zaczyna się zgrupowanie.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

    Więcej na temat: