Od 23 lipca do 2 sierpnia Wrocław jest polską stolicą filmu. Wszystko za sprawą 15. edycji festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty.

W tym roku w repertuarze festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty znalazło się około 350 filmów (w tym 190 to produkcje pełnometrażowe) reprezentowanych przez ponad 50 krajów. Jest z czego wybierać, a w wolnym od kina czasie można odprężyć się na plaży na pl. Solnym.

Wyłożony piaskiem plac, leżaki, zimna lemoniada, piłkarzyki oraz skimboarding (ślizganie na wodzie) przyciągają wielu turystów oraz samych wrocławian. Miła atmosfera oraz atrakcje dla dzieci, powodują, że plaża to idealne miejsce na wypoczynek.

T-Mobile Nowe Horyzonty 2015. W Rynku zobaczymy m.in. "Boyhood" [repertuar]

Z kolei w Rynku postawiono ekran o wymiarach 12 metrów wysokości na 24,5 metra szerokości. Zobaczymy na nim "Lewiatana" czy "Obywatela". Wszystkie pokazy są darmowe. Projekcje rozpoczynają się o godz. 22.


Chris Pratt znów stanie do walki z dinozaurami. Sequel "Jurassic World" w 2018 roku

CNN Newssource/x-news

Wiadomości Wrocław, Wydarzenia Wrocław

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!