13 stycznia uczniowie 50 wrocławskich szkół podstawowych przystąpią do próbnego sprawdzianu szóstoklasisty organizowanego przez wydawnictwo Operon.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Sprawdzian szóstoklasisty 2013, CKE, 4 kwietnia, odpowiedzi, wyniki, arkusze
Około 2,5 tys. wrocławskich uczniów sprawdzi się przed egzaminem kończącym naukę w szkołę podstawową. Próbny test napiszą dzieci, których szkoła zadeklarowała chęć udziału w sprawdzianie na próbę. Egzamin rozpocznie się punktualnie o godz. 9.

- Tak jak w latach poprzednich dostarczyliśmy do szkół bezpłatne arkusze, z którymi jutro zmierzą się uczniowie. Test przez nas przygotowany ma taką samą formę jak ten prawdziwy, który czeka na uczniów w kwietniu - mówi Agnieszka Piątek z wydawnictwa Operon.

Podczas sprawdzianu, wszyscy uczniowie otrzymają identyczny zestaw egzaminacyjny, który składa się z arkusza i karty egzaminacyjnej. Na jego rozwiązanie uczniowie będą mieli 60 minut. Egzamin sprawdzi wiedzę międzyprzedmiotową.

Poniżej zamieszczamy arkusze z lat ubiegłych, które przygotowało wydawnictwo Operon.
Testy z lat poprzednich opublikowane na stronie Centralnej Komisji Edukacyjnej.

Czytaj też:
Serwis MoDo7 Nadziei Wrocławia
Zima we Wrocławiu 2010/2011 [serwis specjalny]
Próbny egzamin gimnazjalny


Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Michal (gość)

WYNIKI !. http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110405/EGZAMINY01/939987381

Ola (gość)

EGZAMIN. już jutro napiszemy pierwszy, poważny egzamin. jak samopoczucie i szóstoklasistów? :)

Mirelka17 (gość)

Testy.... ja się przygotowuję od tygodnia, ponieważ zależy mi na dobrym wyniku w teście. Te które rozwiązywałam w necie były bardzo proste. naprawdę : nie ma się czego bać ;) poćwiczcie podstawy gramatyki np: epitety, uosobienia, bo analiza wiersza jest na każdym teście szóstych klas. pozdrawiam - miciaa ^.^

paulinkaa:D (gość)

zxx. ja się na to niie uczę bo co będzie to będzie i trzeba myślić pozytywnie a tak wgl to bym mysiała wszystkie księżki przeczytać.ważne zeby chociaż 20 punktów zdobyć:):);D

werkaaaa:D (gość)

Testy. http://www.cauchy.pl/test6/atesty/index.php Tutaj jest stronka z testami z ubiegłych lat. Jest ich bardzo dużo.Są karta pytac i odp. Sama rozwiązuje je sb. A co do testu we wtorek to sie boje jak nw. MASAKRA po prostu ! ;(

Pablo (gość)

Potrzebuje pomocy. Szybko, potrzebuje jakiejś stronki na której mugłbym sprawdzić odpowiedzi.