W sobotę na drodze Górnika w Pucharze Polski staną Wigry Suwałki W sobotę na drodze Górnika w Pucharze Polski staną Wigry Suwałki

W sobotę na drodze Górnika w Pucharze Polski staną Wigry Suwałki (© Dariusz Gdesz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Przez cały weekend odbywają się imprezy sportowe na Dolnym Śląsku. Sprawdź, co dzieje się w Twojej okolicy.

Imprezy sportowe - piątek, 24 lipca

SPORTY MOTOROWE
Yokohama JAPFEST 2015. Wśród atrakcji między innymi pokaz ponad 200 najciekawszych japońskich aut z całej Polski oraz zawody driftingowe . Miłośnicy motoryzacji będą mogli obejrzeć pracę firm zajmujących się tuningiem , zapoznać się z nowinkami technicznymi oraz przejechać się w ramach drift taxi. Impreza odbędzie się na torze wyścigowym przy ulicy Rakietowej we Wrocławiu. Rozpoczęcie - godz. 12 , zakończenie - 19. Bilety w cenie 20 zł do nabycia przy głównej bramie wejściowej .

KOLARSTWO GÓRSKIE
Bike Maraton w Bielawie. Rejestracja zawodników i wydawanie numerów startowych od godz. 16 do godz. 21. w biurze zawodów, ul. Wysoka w Bielawie. Od godz. 17 możliwość zapoznania się z trasą. Opłata startowa - 80 zł. Dzieci i młodzież do 16. roku życia - 50 proc. Opłata za numer startowy z chipem - 10 zł. Wyścigi odbędą się na trzech dystansach: MINI (26 km), MEGA (51 km) oraz GIGA (72 km).

BIEGI
Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich w Miedzygórzu. W programie MP seniorów, juniorów, juniorów młodszych i młodzików w biegu anglosaskim, XXIII Ogólnopolski Bieg Śnieżnicki, Małe Biegi Śnieżnickie - igrzyska dzieci i młodzieży w biegach górskich. Godz. 16-19 - wydawanie numerów startowych. Zgłoszenia od dnia 24 lipca w biurze zawodów - ul. Wojska Polskiego 3 w Międzygórzu .Opłata startowa: - juniorzy: 30 zł, seniorzy: 50 zł , emeryci i renciści: 30 zł, dzieci: 10 zł.

Imprezy sportowe - sobota, 25 lipca

SPORTY MOTOROWE
Yokohama JAPFEST 2015. Początek imprezy o godz. 10, zakończenie o godz. 19, bilety w cenie 20 zł.

KOLARSTWO GÓRSKIE
Bike Maraton w Bielawie. Rejestracja zawodników w dniu startu od godz. 8 do godz. 10. W godz. 10 - 11 odbędą się zapisy do wyścigów dzieci. Start wyścigów o godz. 11 , dzieci o godz. 11.15. Od godz. 12.30 do godz. 16 ceremonie wręczenia nagród. Zamknięcie wszystkich tras o godz. 17.

BIEGI
Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich w Międzygórzu. Dodatkowe zgłoszenia: godz. 8 - 10.15. Uroczyste otwarcie imprezy o godz. 10.50. Start biegu w pierwszej z kategorii zaplanowany jest na godz. 11. Zakończenie i ogłoszenie wyników - godz. 17.

SNOOKER
Otwarte zawody snookera. Bandaclub, Powstańców Śląskich 95 Wrocław. Start godz. 10, zapisy zakończone.

PIŁKA NOŻNA
Mecz I Rundy Pucharu Polski Górnik Wałbrzych - Wigry Suwałki. godz. 17, stadion przy ul. Ratuszowej 6.

Imprezy sportowe - niedziela, 26 lipca
SPORTY MOTOROWE
Yokohama JAPFEST 2015. Początek imprezy o godz. 10, zakończenie o godz. 17, Bilety w cenie 20 zł.

BIEGI
Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich w Miedzygórzu. Godz. 8 - 9.30 przyjmowane są zgłoszenia i wydawane numery startowe . Start pierwszego biegu o godz. 10.15. ogłoszenie wyników i zakończenie zawodów o godz. 14.

III Edycja Akcji Prusice Biegają. Bieg na dystansie 5 km oraz 10 km. Start godz. 10 - Prusice, powiat trzebnicki. Impreza ma charakter otwarty, Zgłoszenia: dzień biegu, godz. 9.15 - 9.45 w Centrum Fitness.

V Bieg Górski o Puchar Komendanta PSP w Jeleniej Górze. Start - godz. 13 - Sosnówka, dystans 10 km. Uczestnicy: pracownicy PSP, zapisy w dniu zawodów, opłata startowa 20 zł.

SNOOKER
Otwarte zawody snookera. Bandaclub, Powstańców Śląskich 95 Wrocław. Start godz. 11,

Zebrała: GUR

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!