Służby specjalne - tak brzmi roboczo tytuł nowego filmu Patryka Vegi. We Wrocławiu rozpoczęły się castingi do tego filmu. Odbywają się w studiu ABM, niedaleko Hali Ludowej.

- Daj Mietkę, Deke i Teścia
- Stara, weź Oxe na poparzenia dzieci, będziesz po tym wyjebiście wyluzowana, tylko stać przed lustrem i walić samojebki. Takie mniej więcej teksty można było usłyszeć podczas castingu do filmu Służby Specjalne.

Wczoraj przez kilka godzin młodzi, przede wszystkim, wrocławscy aktorzy i aktorki powtarzali ostre dialogi w trakcie scenkę między klientka i sprzedawcą, rozgrywającą się w sklepie z prochami (tzn. odżywkami dla sportowców). Mariusz Chandocha ich nagrywał, Bartosz Stasina instruował, jak zadbać o wiarygodność postaci i dobrze wypaść przed kamerą. Casting do filmu Służby Specjalne odbywał się w najlepsze.

Inne dialogi, nawet mocniejsze, toczą ze sobą pary bardziej już doświadczonych, starszych aktorów. Brzmią wiarygodnie niczym... generałowie Marian Zacharski czy Roman Polko.

Służby specjalne - nowy film Patryka VegiWe wrocławskim studiu ABM w siedzibie dawnej Wytworni Filmów Fabularnych rozpoczęły się castingi do głównych i epizodycznych ról nowego filmu Patryka Vegi pod roboczym tytułem „Służby specjalne”. - Taki tytuł zobowiązuje, więc na razie nie wiele możemy ujawnić. Powiem tylko tyle, że zdjęcia ruszą na przełomie roku i jak to w tych służbach bywa, część z nich kręcona będzie za granicami naszego kraju – powiedział nam Krzysztof Zbieranek, tzw. reżyser obsady „Służb specjalnych”.

- Mamy nadzieję, że dzięki tym castingom, które przeprowadza dla nas Bartosz Stasina w nowym filmie Patryka zagra wielu dolnośląskich aktorów – dodał współpracownik twórcy Pitbulla i „Klossa. Stawki większej niż śmierć”.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!