7 września Adamek i Kliczko pokazali się na treningu we Wrocławiu.

WALKA ADAMEK CHAMBERS 16/17 CZERWCA NEWARK TRANSMISJA, WIDEONajpierw w Magnolii pojawił się Michael Buffer, amerykański konferansjer, popularny ze względu na wymyślony przez siebie zwrot "Let's get ready to rumble!" (Przygotujcie się na grzmoty). Zapowiedział Adamka, który zjechał schodami i wszedł na ring otoczony przez fotoreporterów, kamerzystów i dziennikarzy oraz tłumy fanów.

Zobacz: Adamek znokautuje Kliczkę - przeczuwają pięściarze z Dolnego Śląska

- Cieszę się, że w zwykły roboczy dzień zjawiło się tu tyle osób. Dziękuję wam wszystkim - tak witał się z kibicami Adamek. - Dzisiaj powalczę dla was chwilę z cieniem i poćwiczę, a zobaczymy się na prawdziwej walce w sobotę.

Zobcz: Transmisja Adamek - Kliczko: Gdzie we Wrocławiu obejrzysz walkę za darmo

Adamek pod okiem Kliczki

"Góral" przeprowadził rozgrzewkę, boksował kilka minut "na sucho", a potem ćwiczył z trenerem Rogerem Bloodworthem. Po kilku minutach jego prezentacji na małej widowni przy ringu zasiadł Witalij Kliczko ze swoją ekipą. Bacznie obserwował ruchy Polaka. Po około 20 minutach Adamek pożegnał się z publicznością, chwilę porozmawiał z dziennikarzami i pojechał na spotkanie z arcybiskupem Henrykiem Gulbinowiczem.

- Czuję się świetnie i jestem w dobrej formie. Ta walka jest dla mnie bardzo ważna. Długo się do niej przygotowywałem - mówi Adamek. - Wiem, że mogę ją wygrać. Liczę też na polskich kibiców, którzy zawsze są dla mnie wsparciem.

Gdy Adamek odjechał ruchomymi schodami, na ring wszedł uśmiechnięty Witalij Kliczko, zapowiedziany wcześniej przez Buffera.

Showman Kliczko

- Dzień dobry panie i panowie - przywitał się po polsku Kliczko. - Bardzo mi miło być tu we Wrocławiu. Dzisiaj pokażę wam kilka ćwiczeń, które nie są jednak prawdziwym bokserskim treningiem - dodał już po angielsku.


Mistrz wagi ciężkiej organizacji WBC prawie zatańczył na rozgrzewce, potem walczył z cieniem, skakał na skakance, bawił się piłką do tenisa i uderzał w tarcze trzymane przez trenera Fritza Sdunka. Zaprosił wszystkich na sobotnią walkę i stanął przed kamerami i mikrofonami mediów. Cały czas był uśmiechnięty i rozluźniony.

- W sobotę, 10 września, zobaczycie pojedynek dwóch najlepszych pięściarzy wagi ciężkiej. Będzie to bardzo ciekawa i emocjonująca walka - zapowiada Witalij Kliczko. - Adamek to bardzo dobry bokser i wiem, że nie będzie mi łatwo z nim wygrać, ale zwycięzca może być tylko jeden. Adamkowi na pewno bardzo będzie potrzebna pomoc publiczności.

9 września bohaterowie sobotniej walki spotkają się podczas oficjalnego ważenia w siedzibie ATM-u w Bielanach Wrocławskich.

Zobacz zdjęcia z treningu Adamka i Kliczki w Magnolii.
Wiara Adamka vs. pięści Kliczki


Pierwsze spotkanie we Wrocławiu


Kliczko i Adamek we Wrocławiu


Adamek vs. Kliczko transmisja w tv

Opublikuj materiał i wygraj nawet 500 zł!

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Relo (gość)

Adamek ma power. Chociaż Tomek jest mniejszy od Ukraińca, to ma siłę, widać po jego muskulaturze. Kliczko po prostu jest duży, a to fajnie, bo przy nokaucie narobi więcej huku:)