(© materiały promocyjne)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Polskie Stowarzyszenie Perkusyjne i Sound Of Pisces Music zapraszają na jedyny koncert Steve Vai & Orkiestra Evolution Tempo w Polsce. Znakomity gitarzysta zagra 12 czerwca o godz. 19 w Hali Ludowej. Można już kupić na ten koncert bilety.

Vai jest prawdziwym wirtuozem gitary, wizjonerskim kompozytorem i producentem muzycznym, uznawanym za jednego z najlepszych gitarzystów wszechczasów. Gry na gitarze zaczął się uczyć w wieku 12 lat od samego Joe Satrianiego, zaś w wieku 18 zaczął karierę u boku Franka Zappy! Przez te wszystkie lata zdobył wiele nagród – zaczynając od statuetek Grammy, a na Les Paul Award kończąc. Na swoim koncie ma ok. 60 płyt. W jego dyskografii znajdują się m.in. albumy nagrane wspólnie z Zappą, Davidem Lee Rothem (Van Halen) czy Whitesnake. Steve Vai zagra swoje utwory zaaranżowane na orkiestrę symfoniczną.

Bilety kosztują 160, 180, 200, 250 i 300 zł. Można je kupić na stronach www.ticketpro.pl, www.eventim.pl i www.biletin.pl.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!