Romantyczne zakładki we wrocławskich bibliotekach Romantyczne zakładki we wrocławskich bibliotekach

(© Marta Libner)

Walentynki we Wrocławiu. Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała nietypową akcję dla zakochanych. W dwunastu filiach MBP we Wrocławiu można dostać za darmo zakładkę do książki z zaszyfrowanym miłosnym cytatem. Obdarowana osoba na pewno się ucieszy z drobnego, ale znaczącego gestu.

WALENTYNKI 2017 WE WROCŁAWIU. Akcja "Amplituda uczuć"- Łącznie przygotowaliśmy kilka tysięcy zakładek. Od piątku będzie można je zdobyć w dwunastu naszych filiach - mówi Marta Libner z działu promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej. - Na każdej z zakładek został zaszyfrowany specjalny kod QR, pod którym kryje się miłosny cytat z klasyki literatury.

Wystarczy przyjść do jednej z filii, wybrać odpowiedni cytat (do wyboru są cztery wersje romantycznych zakładek), wpisać na zakładce imię i nazwisko osoby, którą chciałoby się obdarować, a następnie zebrać się na odwagę i... wręczyć taką zakładkę adresatowi/adresatce.

- Druga połówka, by odczytać zaszyfrowany kod, musi wybrać się do jednej z naszych filii i postępować zgodnie z instrukcjami, znajdującymi się na zakładce - wyjaśnia dalej Marta Libner.

Udział w akcji "Amplituda uczuć" jest darmowy.

Amplituda uczuć. Filie Miejskiej Biblioteki Publicznej, które biorą udział w akcjiFilia nr 1 - ul. Sztabowa 98
Filia nr 4 - ul. Wieczysta 105
Filia nr 5 - ul. Namysłowska 8,
Filia nr 18 - ul. Grabiszyńska 8
Filia nr 22 – ul. Chociebuska 8-10
Filia nr 23 - Bulwar Ikara 29-31
Filia nr 29 – Reja 1,
Filia nr 40 - ul. Przybyszewskiego
Filia nr 42 – ul. Serbska 5a,
Filia nr 44 - ul. Powstańców Śląskich 210
Filia nr 57- ul. Szewska 78
Filia nr 58 – Pl. Teatralny 5.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!