Regulamin plebiscytu Wielkie Dolnego Śląska 2011

Regulamin plebiscytu „Wielkie Dolnego Śląska 2011“ w ramach plebiscytu ogólnopolskiego „Wielkie Odkrywanie Polski 2011“.

RUSZYŁ PLEBISCYT ODKRYWAMY DOLNY ŚLĄSK

REGULAMIN PLEBISCYTU

Art. 1.
1. Plebiscyt „Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska 2011” (dalej: Plebiscyt), odbywający się w ramach plebiscytu „Wielkie Odkrywanie Polski 2011” (Plebiscyt Ogólnopolski) jest organizowany przez Oddział „Prasa Wrocławska” we Wrocławiu (50-073) przy ul. św. Antoniego 2/4 spółki Polskapresse Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ul. Domaniewskiej 41, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000002408, nr NIP 522-01-03-609, nr REGON 012047699-00086, o kapitale zakładowym w wysokości 41 503 000,00 zł, zwany dalej „Organizatorem”.
2. Celem Plebiscytu jest wyłonienie i promocja najciekawszych oraz najbardziej wartościowych ofert dla turysty goszczącego na Dolnym Śląsku.
3. Organizator oświadcza, że Plebiscyt nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, zarządzany ani powiązany z podmiotami będącymi właścicielami lub zarządzającymi serwisem społecznościowym Facebook.
4. Organizator oświadcza, że Plebiscyt nie jest grą losową ani zakładem wzajemnym w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. 09.201.1540 ze zm.).
5. Organizator oświadcza, że w związku z Plebiscytem pełni funkcję administratora danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 02.101.926 j.t. ze zm.). oraz że dane osobowe zbierane w związku z Plebiscytem będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby Plebiscytu w zakresie i na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie oraz w przepisach prawa. Funkcję administratora danych osobowych pełni także Polskapresse Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 41, 02-672 Warszawa.,
6. Uczestnictwo w Plebiscycie, w tym w szczególności podanie do wiadomości Organizatora danych osobowych oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby Plebiscytu, ma charakter dobrowolny.

Art. 2
Plebiscyt Ogólnopolski będzie trwał w dniach od 10 czerwca do 30 listopada 2011 r. i zostanie przeprowadzony w trzech etapach. Dwa pierwsze etapy Plebiscytu Ogólnopolskiego stanowią jednocześnie wyszczególnione poniżej dwa etapy Plebiscytu.
1. Etap I Plebiscytu trwa od dnia 10 czerwca do dnia 12 lipca 2011 r. i obejmuje zgłaszanie kandydatur pocztą elektroniczną na adres: odkrywanie@gazeta.wroc.pl
2. W dniu 15 lipca 2011 r. w dzienniku „Polska Gazeta Wrocławska” zostanie opublikowana lista kandydatur dopuszczonych do II etapu Plebiscytu.
3. Etap II Plebiscytu trwa od dnia 15 lipca do 5 września 2011 r. i obejmuje głosowanie na zakwalifikowane do tego etapu zgłoszenia w poszczególnych kategoriach, na emitowanych od 15 lipca 2011 do 2 września 2011 r. w dzienniku „Polska Gazeta Wrocławska” kuponach do głosowania lub przez zakup e-wydania dziennika „Polska Gazeta Wrocławska” poprzez SMS Premium, albo poprzez oddanie głosu za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook, poprzez zapisanie się do grona fanów na profilu danej kandydatury utworzonym przez Organizatora.
4. Szczegóły techniczne dotyczące sformułowania wiadomości SMS, o których mowa powyżej, dostępne są na wszystkich regionalnych mutacjach strony internetowej NaszeMiasto.pl.
5. Organizator oczekuje na kupony do głosowania do dnia 6 września 2011 r. Kupony nadesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę przy rozstrzygnięciu Plebiscytu. Organizator przyjmuje głosy oddane poprzez zakup e-wydania dziennika „Polska Gazeta Wrocławska” oraz oddane za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook do dnia 7 września 2011 do godz. 23:59:59.
6. Kapituła Plebiscytu wskaże zwycięzców Plebiscytu – laureatów tytułu „Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska 2011” w poszczególnych kategoriach do dnia 10 września 2011 r.

Art. 3
1. Celem Plebiscytu jest wyłonienie i promocja najciekawszych oraz najbardziej wartościowych ofert dla turysty goszczącego na Dolnym Śląsku.
2. W Plebiscycie mogą wziąć udział, jako kandydatury, miejscowości/gminy, atrakcje turystyczne, bazy noclegowe, bazy gastronomiczne, gospodarstwa agroturystyczne i wydarzenia kulturalne, artystyczne, sportowe itp. z terenu całego Dolnego Śląska, zgłoszone przez czytelników dziennika „Polska Gazeta Wrocławska”, zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym regulaminie.
3. Zgłoszenia mogą dodatkowo zawierać uzasadnienie zgłoszenia danego kandydata do tytułu, w tym zdjęcia, foldery i inne materiały promocyjne..
4. Plebiscyt „Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska 2011” zostanie przeprowadzony równolegle w 6 kategoriach:
a) Miejscowość / gmina
b) Atrakcja turystyczna
c) Wydarzenie artystyczne, kulturalne, sportowe itp.
d) Baza noclegowa, w tym obiekty prowadzące działalność zgodnie z ustawą
o usługach turystycznych.
e) Baza gastronomiczna, w tym restauracje, bary, kawiarnie, puby, szałasy

gastronomiczne, piwnice regionalne, bistra itp.
f) Agroturystyka.
5. Kapituła Plebiscytu uprawniona jest do przekwalifikowania zgłoszenia do innej kategorii.
6. Czytelnicy dziennika „Polska Gazeta Wrocławska” i internauci głosują w II etapie Plebiscytu na kuponach do głosowania publikowanych w dzienniku „Polska Gazeta Wrocławska”. Głosować można także poprzez wysłanie wiadomości SMS (zakup e-wydania dziennika „Polska Gazeta Wrocławska”) oraz za pośrednictwem portalu społęcznościowego Facebook.
7. Każdy zgłaszający kandydaturę lub głosujący na kandydaturę jest uczestnikiem Plebiscytu.
8. Na jednym kuponie można oddać głos na jedną kandydaturę w każdej z kategorii. Kupon, na którym nie wskazano żadnej kandydatury albo na którym wskazano więcej niż jedną kandydaturę w danej kategorii jest głosem nieważnym. Dokonując zakupu jednego e-wydania można oddać głos tylko na jedną kandydaturę w jednej kategorii.
9. Kupony do głosowania należy dostarczyć osobiście lub przesłać pod adres Organizatora: ul. św. Antoniego 2/4, 50-073 Wrocław. O zachowaniu określonych w niniejszym regulaminie terminów do zgłoszenia lub głosowania decyduje data otrzymania kuponu przez Organizatora.
10. Zwycięzcami Plebiscytu „Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska 2011” –zostaną kandydatury, które otrzymają największą liczbę głosów w danej kategorii.
11. Kandydatury, które zajmą drugie i trzecie miejsce pod względem liczby otrzymanych punktów otrzymają wyróżnienie w danej kategorii.
12. Kapituła ma prawo niezależnie od liczby nadesłanych głosów na daną kandydaturę, ustanowić swoje wyróżnienia specjalne.

Art. 4
1. Zwycięzcy Plebiscytu w poszczególnych kategoriach otrzymają okolicznościowe tablice oraz dyplomy.
2. Zwycięzcy w kategoriach: miasto/gmina, atrakcja turystyczna i wydarzenie artystyczne, kulturalne, sportowe, wezmą udział w ogólnopolskiej edycji plebiscytu „Wielkie odkrywanie Polski”.

Art. 6
1. Organizator zastrzega sobie prawo przedłużenia lub skrócenia czasu trwania Plebiscytu oraz zmiany terminu ogłoszenia listy zwycięzców.
2. Niniejszy regulamin dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej www.wroclaw.naszemiasto.pl oraz na stronach współorganizatorów plebiscytu.
3. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany niniejszego regulaminu w trakcie trwania Plebiscytu.
4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia lub jakiekolwiek okoliczności wynikające z działania poczty lub innych operatorów oferujących usługi telekomunikacyjne.
5. Akceptując treść niniejszego regulaminu i biorąc udział w Plebiscycie uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych Organizatorowi w poniższym zakresie. Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Organizatora Plebiscytu oraz przez Polskapresse Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 41, 02-672 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002408 z kapitałem zakładowym w wysokości 41.503.000,00 PLN, NIP 522-01-03-609 dla celów organizacji i przeprowadzenia Konkursu / Promocji, wyłonienia i powiadomienia ewentualnych zwycięzców oraz przekazania ewentualnych nagród, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług Polskapresse Sp. z o.o., a także w celach statycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu z właścicielem danych.
6. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają postanowienia Regulaminu Ogólnego Konkursu dla konkursów i plebiscytów organizowanych przez Polskapresse Sp. z o.o. oraz prawo powszechnie obowiązujące.
7. Prawo interpretacji przepisów niniejszego regulaminu należy do Kapituły Plebiscytu.
8. Wszelkie spory wynikające z interpretacji lub stosowania niniejszego Regulaminu będą rozstrzygane przez Sąd miejscowo właściwy dla siedziby Organizatora w Krakowie.
9. Regulamin wchodzi w życie z dniem 10 czerwca 2011 r.

jg

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3