Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne

(© Tomasz Bolt, Polska Press )

"Crash - Reaktywacja" - tak zatytułowano koncert, podczas którego 20 grudnia będziemy świętować reaktywację zespołu Crash.

Zespół Crash powstał w 1976 roku z inicjatywy Zbigniewa Czwojdy. Pierwszy skład oprócz niego tworzyli: Władysław Kwaśnicki (saksofon altowy), Stanisław Zybowski (gitara), Juliusz Mazur (fortepian), Andrzej Pluszcz (gitara basowa) i Adam Bielawski (perkusja). Tymczasowo z grupą współpracował także Jose Torres, który powraca w nowym składzie. Zespół przestał istnieć w 1984 roku, a za dwa dni, bo już 20 grudnia nastąpi jego reaktywacja.

Tym razem oprócz Torresa w Crash będą grać Juliusz Mazur, Władysław Kwaśnicki, Zbigniew Lewandowski, Robert Frey, Tomasz Grabowy. Początek koncertu o godz. 20.00. Impreza odbędzie się w klubie Liverpool. Bilety są w cenie 20 i 30 złotych. Można je będzie kupić m.in. na miejscu w klubie.

Koncerty

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!