WOODSTOCK 2015. Według informacji organizatorów, w tym roku na 21. Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą bawi się nawet 750 tys. osób. Zobaczcie zdjęcia uczestników.

PRZYSTANEK WOODSTOCK 2015. Zobacz zdjęcia


Przystanek Woodstock 2015 oficjalnie rozpoczął się się w czwartek (30 lipca), a zakończy w nocy z soboty na niedzielę (z 1 na 2 sierpnia). W tym roku na Woodstocku na dużej scenie zagrają m. in. Shaggy, Decapitated, Within Temptation, czy Organka i Comy.

Woodstock 2015 Zespoły, Kto Zagra Na Przystanku Woodstock?

W tym artykule będziemy zamieszczać galerie zdjęć z Przystanku Woodstock 2015.

Zobacz jeszcze więcej zdjęć

z WOODSTOCKU 2015Burmistrz Kostrzyna opowiada o Przystanku Woodstock

gazetalubuska.pl

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Bartosz (gość)

Szpiegowanie telefonu. Znalazłem rozwiązanie oferujące szpiegowanie czyjegoś telefonu! Wykorzystując ten program możesz sprawdzić czy twoja dziewczyna jest Ci wierna lub czy Twoje dziecko nie wplątało się w złe towarzystwo! Zapraszam na: goo.gl/CsrTS7

A (gość)

fajna blondynka polana piwem. fajna blondyneczka w okularach której polewałem piwem biust. Fajnie by było gdyby się odezwała na white170071@gmail.com

Michał (gość)

Zdjęcia nagich kobiet z woodstocka. Zdjęcia nagich kobiet z woodstocka do pobrania tutaj: a d f . l y / q s y M f

Martyna2938 (gość)

█■█ █ ▀█▀ Woodstock 2014 - Transmisja Online. █■█ █ ▀█▀ Transmisja z Przystanku Woodstock 2014 tylko i wyłącznie na stronie:

xbf.lt/woodstock2014

Andrzej Warlicki (gość)

█■█ █ ▀█▀ Woodstock 2014 - Transmisja Online. █■█ █ ▀█▀ Transmisja z Przystanku Woodstock 2014 tylko i wyłącznie na stronie:

xbf.lt/woodstock2014

Robert (gość)

Przystanek Woodstock 2014 online. transmisja wydarzenia razem z wywiadami na:

przystanekwoodstock2014.blo.pl


pozdrawiam :)

kaszana (gość)

zjednoczenie. nie ma na swiecie imprezy takiej ja k na przystanku tam wszyscy sa zjednoczeni w wakacyjnej imprezie za to podziwiam organizatorow imprezy i serdecznie pozdrawiam do zobaczenie na przystanku w 2014 roku yo

Pawelro (gość)

Porke?. Koksy w kolorowych koszulkach, dziunie w strojach kąpielowych? Co to? Sunrise festival?