Profesjonalne CV na zamówienie

Według najnowszych danych GUS przeciętna stopa bezrobocia w Polsce wynosi 13,2%. Oznacza to, że codziennie o jedno miejsce pracy walczą dziesiątki, a nawet setki osób.

Nie dziwi zatem fakt, że osoby poszukujące pracy starają się wybić z tłumu konkurencji już na etapie sporządzania CV i LM. Jak się okazuje, coraz częściej korzystamy z ofert firm proponujących pisanie dokumentów aplikacyjnych na zamówienie. Choć temat ten wzbudza również wiele kontrowersji to ilość zainteresowanych tego typu usługami stale rośnie.

Cały artykuł przeczytasz w serwisie praca.gratka.pl

Zobacz komentarz satyryczny do tego wydarzenia: KLIK

Redaktor

  • praca.gratka.pl
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

05.12.2018, 01:58

Życiorys, który zwróci uwagę rekrutera, to połowa sukcesu!

Utwórz CV, które zmieni Twoją pozycję startową w każdej rekrutacji.

Specjalizujemy się w brandingu wizerunku, adaptując Twoje CV lub tworząc dla Ciebie personalne strony internetowe. Zaufaj specjalistom w dziedzinie budowania wizerunku.

Zapraszamy na ignacyszukapracy pl

15.12.2014, 12:43

Robiłąm niedawno CV w CreActive Team. Nazywają to KreAktywnym CV. :P Jestem zadowolona, nie spodziewałam się aż takiej jakości, zwłaszcza że za CV zaplaciłam niecale 100 zł. WArto, polecam.

18.03.2014, 15:58

Jakiś czas temu też korzystałam z mentorkariery.pl no i muszę przyznać, że bardzo mi pomogli. Chociaż był utrudniony kontakt, ponieważ większość rzeczy odbywa się przez maila. Ale do tworzenia CV i LM mój Mentor Kariery (jakiś Pan, nie pamiętam nazwiska) podszedł do tego bardzo analitycznie, plus jest taki że jest duża interakcja, czyli widać, że nie wrzucają tego w jakiś szablon i kopiuj-wklej

04.03.2014, 09:40

Ja korzystałem z MentoKariery.pl i muszę przyznać, że znają się na rzeczy :) Ja sam jestem młodym informatykiem i miałem problem ze zrobieniem dobrego CV no i pomógł mi konsultant, który zajmuje się również rekrutacjami IT. Jednym słowem polecam :)

08.02.2014, 18:59

Witam, szukam firmę która może mi pomóc w pisaniu CV - Polecano mi mentorkariery.pl ora architekcikariery.pl - czy ktoś wie więcej na temat jakości tej firmy?

03.02.2014, 12:15

A potem taki tłumok nie potrafiacy sie wyslowic przychodzi do mnie na rozmowe i mowi " kurde bo ja ten"....

14.12.2013, 14:23

Zapraszamy na http://CVInformator.pl

10.12.2013, 12:56

kogo stac na profesjonalne cv jak musi rodzine wyzywic, mieszkanie zaplacic i nie ma pracy?

05.11.2013, 19:15

No niestety niemasz znajomych jestes bez pracy

02.11.2013, 11:13

no wlasnie

02.11.2013, 10:20

A kogo to interesuje?

31.10.2013, 17:47

masz znajomy z Pomorskiej 29 też szuka pracy ale takiej gdzie nie trzeba nic robić ? tylko kasa się liczy na razie z MOPS-u / / może tak kierowniczka MOPS dała jakąś pracę dla naszego kolegi z Janowa pana Andrzeja S. bo tylko brać a w zamian nic tak to nie może być pani kierownik ??? trzeba będzie to sprawdzić zdrowy jak koń wszędzie go pełno to się pytamy co jest grane , do roboty do roboty >>??