Koncert Prodigy we Wrocławiu! Brytyjski zespół będzie jedną z gwiazd drugiej edycji festiwalu Capital of Rock. Prodigy zagra koncert w sierpniu.

KONCERT PRODIGY, WROCŁAWDziś organizatorzy festiwalu ogłosili, że gwiazda brytyjskiej elektroniki pojawi się na drugiej edycji Capital of Rock. 19 sierpnia na Stadionie Wrocław zagra również Wolfmother – po raz pierwszy w Polsce, oraz RavenEye.

KONCERT PRODIGY WE WROCŁAWIU. BILETY [CENY]Bilety trafią do sprzedaży w piątek, 10 marca, o godzinie 10:00. Będzie można je kupić na eventim.pl.

Ceny biletów: trybuny dolne 1 – 299 zł, trybuny dolne 2 – 259 zł, trybuny dolne 3 – 239 zł, trybuny górne 1 – 249 zł, trybuny górne 2 – 189 zł, trybuny górne 3 – 169 zł, płyta A – 299 zł, płyta B – 199 zł, VIP – 799 zł.

Na Facebooku fani mocnych brzmień nie ukrywają rozczarowania, bo wszyscy typowali, że 19 sierpnia zobaczą na scenie Metallikę, która właśnie promuje po USA swój najnowszy album "Hardwired... to Self-Destruct". Metallica zagrała w Polsce ostatnio w 2014 roku. Prodigy pojawiło się zaś w Polsce w 2016 roku na festiwalu w Jarocinie, w 2014 roku na Orange Warsaw Festival, a w 2011 na Woodstocku.

Przypomnijmy, że zeszłoroczna, pierwsza edycja Capital of Rock cieszyła się ogromnym zainteresowaniem fanów. Na wypełnionym po brzegu stadionie zagrali: Rammstein, Gojira i Limp Bizkit.

CZYTAJ: Rammstein i Limp Bizkit we Wrocławiu. Festiwal Capital of Rock! (ZDJĘCIA, RELACJA)

PRODIGY WE WROCŁAWIUWiadomości Wrocław, Wydarzenia Wrocław

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!