Perfumy, biżuteria, książki, szaliki... a może sex gadżety? Wrocławianie mają coraz śmielsze pomysły na prezenty, a że zbliżają się Walentynki, do sex shopów przychodzą tłumy ludzi. Klienci znajdą w nich najróżniejsze rzeczy zaczynając od zabawek erotycznych i dmuchanych lalek, po olejki do masażu czy gry erotyczne. Wybór jest ogromny, a sex shopów we Wrocławiu nie brakuje.

- Przychodzą do nas zarówno mężczyźni jak i kobiety, jednak wśród klientów zdecydowanie dominują panowie - opowiadają sprzedawczynie z wrocławskiego sklepu Beate Uhse przy ul. Krupniczej.

Mężczyźni kupują różne gadżety zarówno dla siebie, jak i swoich partnerek. A wybór jest ogromny. Najlepiej sprzedają się zestawy "masażerów" dla par oraz różnego rodzaju wibratory. W ofercie sklepu są jednak również dmuchane lale, jak choćby "Just-in Beaver", świece zapachowe, olejki do masażu oraz... jadalna bielizna.

Monika, która pracuje w jednym z wrocławskich sexshopów, twierdzi, że w ostatnim czasie wzrosło zapotrzebowanie na różne skórzane gadżety, pejcze czy kajdanki: - Wszystko dzięki "50 twarzom Greya". Coraz częściej przychodzą do nas klientki zainspirowane przeżyciami głównej bohaterki tej książki - twierdzi.

We Wrocławiu jest pełno sklepów z erotyczną bielizną i zabawkami dla dorosłych. Wiele osób kupuje je dla żartu z okazji wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego lub na imprezę urodzinową. Pozostali po prostu lubią urozmaicać swoje życie intymne. Polacy chętnie zakupują też erotyczne gadżety poprzez internet, dzięki czemu nie muszą się krępować rozmową z ekspedientką.

Poniżej przykładowa lista sklepów z akcesoriami erotycznymi we Wrocławiu:

 • Beate Uhse - ul. Krupnicza 6/8
 • Arlo Sex Shop - ul. Kołłątaja 21
 • Lunaerotic - ul. Opłotkowa 18
 • Sex Shop Wena - ul. Bogusławskiego 28
 • Erotik Shop - ul. Tęczowa 6
 • JKK Julita Kwiatkowska. Bielizna erotyczna - ul. Przybyszewskiego 101
 • AnnMarieLov - Erotic Superstore - ul. Worcella 5
 • Lovebay. Salon erotyczny, artykuły erotyczne - ul. Powstańców Śląskich 103
 • Pink Shop - ul. Jedności Narodowej 67a
 • Sex Shop Pink Bunny - ul. Władysława Nehringa 16
 • Sex Shop - ul. Lubińska 20


Zobacz komentarz satyryczny do tego wydarzenia:
http://wroclaw.naszemiasto.pl/artykul/2109974,komiks-wroclaw-21,id,t.html

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Maniek (gość)

Zapraszamy do (Turpistycznej) Łodzi!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=247682478724472&set=a.194649570694430.1073741828.194644744028246&type=1&theater