Praca marzeń. Pojedziesz w góry za darmo, by czytać książki, zapłacą Ci 2000 zł na rękę i dadzą jeść!

To nie jest żart. Jeśli lubisz czytać książki, a szczególnie kryminały i thrillery, to oferta w sam raz dla ciebie. Wydawnictwo W.A.B. ma szuka testera lub testerki kryminałów i thrillerów! Miejsce pracy: polskie góry. W wyjątowych okolicznościach przyrody, bo zimą.
Praca marzeń. Czytanie książek
 pixabay.com

Ogłoszenie o takiej treści pojawiło się ostatnio w internecie: „Kryminały łykasz seriami, a thrillery wywołują u Ciebie szybsze bicie serca? Szukamy właśnie Ciebie! Zatrudnimy miłośniczkę lub miłośnika książek. Do Twoich zadań testerki lub testera kryminałów będzie należał tygodniowy pobyt w górach, lektura jednego thrillera lub kryminału – wskazanego przez wydawnictwo - dziennie oraz przekazywanie w formie elektronicznej swoich rekomendacji. Jest jeden warunek – kandydatów i kandydatki wydawnictwo W.A.B. zachęca do lektury „Lissy” – jednego z najlepszych thrillerów tego sezonu, powieści, która jest nieprzewidywalna, szalona i porywająca. Poczujecie, że zło może przybierać różne oblicza...”

Pracodawca zapewnia: tygodniowy pobyt (wraz z wyżywieniem) w polskich górach w wybranym przez kandydatów terminie, zapas książek do testowania, pokrycie kosztów dojazdu na miejsce oraz honorarium w wysokości 2000 zł netto.

Kandydaci powinni spełnić pewne wymagania: nadesłać recenzję thrillera „Lissy” Luki D’Andrea, powinni kochać książki, a w szczególności thrillery i kryminały, powinni mieć lekkie pióro do pisania rekomendacji w social mediach, przysłać CV. Oferty można składać do końca października. Testerka lub tester kryminałów zostanie wyłoniony do końca listopada.

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

13.10.2018, 12:15

Anonim - debil

12.10.2018, 12:51

na tydzień? a dalej co? wegetacja w lesie jak dzikus? w dupe se wsadźcie tą gównianą ofertę.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane