Lokomo pokazuje, gdzie aktualnie znajdują sie autobusy i tramwaje MPK Wrocław Lokomo pokazuje, gdzie aktualnie znajdują sie autobusy i tramwaje MPK Wrocław

(© MP)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Lokomo jest programem stworzonym przez kilku młodych wrocławian. Aplikacja pozwala śledzić tramwaje i autobusy MPK na terenie miasta.

Aplikacja może się przydać szczególnie osobom, które często korzystają z środków komunikacji miejskiej. Pozwala śledzić tramwaje i autobusy na wrocławskich ulicach. Może pomóc zagospodarować czas, poprzez jego określenie, oczekiwania na środek transportu.

Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość podglądu mapy z naniesionymi wszystkimi autobusami i tramwajami MPK, które są w trasie w najbliższej okolicy. Z linii można tworzyć listy, zapisywać je i wykorzystywać w przyszłości.

Aplikację mogą darmowo pobierać użytkownicy telefonów z systemem Android. Właściciele iPhone'ów zapłacą za nią 1,79 euro (ok. 8 zł). Lokomo można pobrać z Google Play lub Apple Store.
Wiadomości Wrocław, Wydarzenia Wrocław

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Bogdan (gość)

przecież to jest tandeta. moze sie nie wiesza (o dziwo) to z prędkością ma wielki problem i staje sie bezużyteczna a wszyscy wiedzą jaka jest od niej lepsza i tez darmowa :)