Warto już teraz zaplanować następny weekend, by w Karpaczu spotkać się z czołowymi wykonawcami piosenek z krainy łagodności. Przyjadą m.in. Elżbieta Wojnowska, Aleksandra Murcka, Mirosław Czyży-kiewicz, Paweł Orkisz, ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Warto już teraz zaplanować następny weekend, by w Karpaczu spotkać się z czołowymi wykonawcami piosenek z krainy łagodności. Przyjadą m.in. Elżbieta Wojnowska, Aleksandra Murcka, Mirosław Czyży-kiewicz, Paweł Orkisz, Jakub Muracki, Andrzej Ozga, Mariusz Lubomski, grupy W tym sęk oraz Czerwony Tulipan.


XXI edycja Gitarą i Piórem odbędzie się 21 i 22 sierpnia. Pośpiewać i potańczyć będzie można o godz. 19 na stoku Lodowiec obok Chaty Karkonoskiej przy ul. Wolnej 4. Wstęp jest bezpłatny. Pole namiotowe przygotowano przy ośrodku wypoczynkowym U Musa przy ul. Parkowej 1.

W tym roku usłyszymy głównie piosenki Jaromira Nohavicy i Bułata Okudżawy. Czeski artysta napisał ponad 400 piosenek. Wśród nich są pełne zadumy ballady, ale także wiele wesołych, optymistycznych utworów.

Bułata Okudżawy polskiej publiczności przedstawiać nie trzeba. Jego piosenki są znane i lubiane.

Wiadomości Wrocław, Wydarzenia Wrocław

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!