Polska Szkocja Wynik Meczu

GDZIE OBEJRZEĆ MECZ POLSKA SZKOCJA
GDZIE OBEJRZEĆ MECZ POLSKA SZKOCJA fot. za youtube
We wtorek, 15 października, Polacy zremisowali na Stadionie Narodowym ze Szkocją 2:2.

POLSKA SZKOCJA WYNIK MECZU

We wtorek, 14 października, reprezentacja Polski zremisowała 2:2 ze Szkocją. Bramki dla biało-czerwonych strzelali Krzysztof Mączyński oraz Arkadiusz Milik. Dla Szkotów Shaun Maloney oraz Steven Naismith.

Worek z golami rozwiązał już w 11 minucie Mączyński - pomocnik chińskiego Guizhou Renhe. Zaledwie 7 minut później wyrównał były gracz Aston Villi Shaun Maloney, a wynik podwyższył napastnik Evertonu Naismith. Ostatnią bramkę strzelił Milik w 76 minucie.

Pod koniec meczu Kamil Grosicki mógł dać Polakom upragnione trzy punkty, ale po fantastycznej akcji Sebastiana Mili, Grosicki nie potrafił wykorzystać stuprocentowej sytuacji.

Mila pojawił się na murawie w 63 minucie, gdy zastąpił byłego kolegę ze Śląska Wrocław Waldemara Sobotę. 32-letni pomocnik znów dał dobrą zmianę pokazując się z jak najlepszej strony i udowadniając, że Adam Nawałka miał nosa przy powołaniach.