Polska - Niemcy 2:2. Wynik meczu Was zaskoczył? [zdjęcia]

Kinga Mierzwiak
6 września Polska drużyna była bliska zwycięstwa z Niemcami w ...
6 września Polska drużyna była bliska zwycięstwa z Niemcami w ... Michał Parzuchowski
6 września Polska drużyna była bliska zwycięstwa z Niemcami w meczu towarzyskim na PGE Arenie. Zobaczcie zdjęcia.

Wstydu nie było, wręcz przeciwnie - mecz Polska - Niemcy był momentami wyrównany. Kilka razy bardzo pomogła nam interwencja Szczęsnego, który strzegł naszej bramki.

Pierwszego gola dla Polski strzelił w 55. minucie Robert Lewandowski. Niestety w polu karnym faulował Głowacki, a Toni Kroos pewnie wykorzystał jedenastkę - było 1:1.

W 93. minucie meczu, po faulu na Brożku, karnego strzelił Jakub Błaszczykowski. Polska prowadziła 2:1. Niestety, Niemcom udało się wykorzystać ostatnią szansę i tuż przed końcem spotkania wyrównać 2:2.

Pech Polaków, czy jednak sukces? Jak oceniacie wczorajszy mecz polskiej reprezentacji z Niemcami?

Zobaczcie zdjęcia z meczu Polska - Niemcy w PGE Arena w Gdańsku. Kliknij w obrazek, żeby obejrzeć całą galerię

źródło: Polska 2:2 Niemcy: Było tak blisko, mmtrojmiasto.pl**