PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI 2012. Znajdź się na zdjęciach

Ponad trzy tysiące zawodników 24 marca pobiegło w Półmaratonie ... (© grego510)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W sobotę (23 marca) z rynku w Sobótce wystartuje Półmaraton Ślężański. Do biegu zgłosiło się blisko 3,5 tys. osób.

zobacz też: Zdjęcia z Orlen Warsaw Marathon 2013
6. Półmaraton Ślężański 2013
wystartuje w sobotę o godz. 11. z rynku w Sobótce. Do biegu zgłosiło się blisko 3,5 tys. zawodników. Zapisy nadal trwają.

Przed startem o godz. 9.15 odbędzie się koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Wojsk Lądowych. Honorowym gościem Półmaratonu Ślężańskiego 2013 będzie wybitny biegacz z Niemiec o polskim nazwisku - Waldemar Cierpinski (wsławił się dwukrotnym zdobyciem złotego medalu olimpijskiego w maratonie w Montrealu i w Moskwie).

Raczej nie powtórzy się wiosenna pogoda z ubiegłego roku. Według prognoz temperatura będzie oscylowała w okolicach zera. Możliwy jest silny wiatr. Trasa nie jest łatwa. Najtrudniejszy podbieg na Przełęcz Tąpadła jest między 7. a 9. km.


Trasa Półmaratonu Ślężańskiego 2013
Półmaraton Ślężański 2013. Można się jeszcze zapisać


Biuro zawodów będzie czynne 22 marca (piątek) w godz. 16 -21 i 23 marca (sobota) w godz. 6 - 10.45. Opłata za start to 120 zł.

W ubiegłym roku w Półmaratonie Ślężańskim wystartowało ponad 3 tys. 800 osób. Bieg zwyciężyli: Wegier Laslo Toth i Rosjanka Nadieżda Trilinska. Szóstą pozycję zajął najlepszy z Polaków - Artur Olejarz, a wśród kobiet trzecia przybiegła Marta Szenk.

ZOBACZ, JAK BYŁO W 2012 R. GALERIA ZDJĘĆ Z 5. PÓŁMARATONU ŚLĘŻAŃSKIEGO


czytaj też:

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!