W sobotę (21 kwietnia ) na scenie Centrum Koncertowego A2 przy ulicy Góralskiej mogliśmy usłyszeć i zobaczyć na żywo zespoły walczące o miejsce na Dużej Scenie festiwalu Pol'And'Rock 2018. Zobaczcie zdjęcia z koncertu.

Zobacz też: Pol'And'Rock 2018. Sprawdź, kto zagra

PÓŁFINAŁ ELIMINACJI DO POL'AND'ROCK 2018W ramach półfinału eliminacji do POL'AND'ROCK 2018 zagrali: Dreamheart, Manchiz, St. James Hotel, Horrorscope, Hope, MetKa, Maja i Dandysi, Neshorn, Dream Atlas, CZAQU. Do finału przeszły: Dream Atlas, Horrorscope i grupa Hope. Ten ostatni bardzo ożywił publiczność, w ich muzyce czuć inspiracje Rage Against The Machine czy House of Pain.

Bezpośrenio zaproszenie na Małą Scenę otrzymali: Dreamheart i Metka. Natomiast w strefie Lecha zagra St. James Hotel.

- To był jeden z ciekawszych koncertów eliminacyjnych. Kapele zaskakiwały, czasem na plus, czasem na minus. Generalnie poziom wysoki, koncert jako całość mógł się podobać - mówi Krzysztof Dobies, rzecznik prasowy WOŚP. - Po raz kolejny scena pokazała, że granie na żywo to najlepszy sposób na weryfikację poziomu, jaki reprezentują muzycy. Przed wrocławskim koncertem stawiałbym na zupełnie inny rezultat. A tymczasem zwyciężyli inni i moim zdaniem – lepsi. Choć to oczywiście zdanie subiektywne.

Kolejne półfinały Eliminacji odbędą się: 19 maja w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, 31 maja w klubie Lucerna w Pradze, 9 czerwca w klubie Stary Maneż w Gdańsku.

Sprawdź: Eliminacje do Pol'and'Rock Festivalu 2018. Ruszyły koncerty, kto zagra?

Urząd miasta

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

JARO (gość)

DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDLACZEGO?.