Pociąg do Nocnego Kochanka Pociąg do Nocnego Kochanka

(© Nocny Kochanek - fanpage zespołu)

Nocny Kochanek - zespół, który bije ostatnio rekordy popularności, zaskakuje i daje fenomenalne koncerty. Po ostatniej informacji o planowanym koncercie w lutym 2018 roku dla wrocławskich fanów tego zespołu mamy kolejną dobrą wiadomość. Grupa zagra także w... pociągu relacji Wrocław - Legnica.

Zobacz też: Zdrajcy metalu we Wrocławiu. Nocny Kochanek zagra koncert w A2

Chłopaki z Nocnego Kochanka będą mieli niecodzienną okazję, by zagrać mini koncert w specjalnym pociągu relacji Wrocław Główny – Legnica. Ta atrakcja czeka Was już 20 października, kiedy to punktualnie o 18.00 z Dworca Głównego we Wrocławiu odjedzie „Pociąg do Kochanka”. Pociąg zawiezie fanów na koncert do Legnicy.

Podczas podróży członkowie zespołu zagrają utwory w akustycznych wersjach, a także wystąpią w roli zawiadowców i konduktorów. Taką kreatywnością nie wykazał się chyba dotąd żaden z polskich zespołów. A może coś pominęliśmy?

Kliknij, żeby dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Pociąg do Nocnego Kochanka to nie żart

Pociąg do Nocnego Kochanka. Bilety

Jeżeli chcecie wyruszyć w podróż z Nocnym Kochankiem wystarczy kupić specjalny bilet na koncert w Legnicy (bilety dostępne są w aplikacji GoOut.net w cenie 35zł). Wejściówka daje także możliwość powrotu do Wrocławia kochankowym pociągiem o godzinie 0:30 z Legnicy (przystanek końcowy we Wrocławiu – 1.17) bez dodatkowych opłat. Do zobaczenia na peronie!

Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!