W poniedziałek, 14 maja, z placu Wolności wyruszył Pochód Juwenaliowy, czyli nieodłączna i najważniejsza część corocznego święta studentów. Zobaczcie najlepsze studenckie przebrania.

POCHÓD JUWENALIOWY 2018 WROCŁAWPrzebrani w kolorowe i wymyślne stroje studenci wszystkich uczelni w radosnych nastrojach zbierali się od godz. 10. pod Narodowym Forum Muzyki. Pochód na kampus Politechniki Wrocławskiej dotrze około godz. 13.30.

Studenci przejdą ulicami miasta:
pl. Wolności - Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - pl. Społeczny, most Grunwaldzki - kampus PWr.

Uwaga kierowcy i pasażerowie MPK. Na czas pochodu całkowicie zamknięta zostanie ulica Kazimierza Wielkiego: do wjazdu na placu Wolności, ulicy Oławskiej, ulicy Romualda Traugutta, placu Społecznego i placu Powstańców Warszawy. Nieprzejezdny będzie także most Grunwaldzki i ulica od mostu do ronda Reagana.Zobaczcie rozpiskę godzinową juwenaliowych koncertów

Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!