Piłkarze Śląska Wrocław zabrali głos w sprawie Patrika Mraza

Rada Drużyny Śląska Wrocław opublikowała wczoraj na stronie internetowej klubu oświadczenie w sprawie ostatnich wydarzeń na Oporowskiej.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij
Czytamy w nim m.in.: "Wszyscy zawodnicy Śląska Wrocław potępiają wszelkie przejawy niesportowego trybu życia. Uważamy, że w profesjonalnym sporcie nie ma miejsca na nieprofesjonalne zachowania, uderzające w kibiców, klub, kolegów z drużyny, a przede wszystkim w samego siebie. Każde odmienne stanowisko w tej kwestii nie jest przez nas akceptowalne. Gdyby było inaczej, Śląsk w ostatnich latach nie byłby w stanie najpierw osiągnąć sportowego szczytu w postaci wicemistrzostwa, a następnie się na nim utrzymać, sięgając po tytuł najlepszej drużyny w kraju. Dlatego bolą nas insynuacje, jakoby takie sytuacje były w naszej drużynie na porządku dziennym".

Zawodnicy mistrzów Polski nawiązują w nim także do swojej demonstracji poparcia dla Patrika Mraza podczas piątkowego meczu z Lechem.

"Nasza solidarno
∨ Czytaj dalej

ść (...) nie wiąże się z powodami jego rozstania z klubem. Przez ostatni rok Patrik był naszym kolegą oraz jednym z trybów wielkiej maszyny pod nazwą Śląsk Wrocław. Uważamy, że bez niego zdobycie tytułu mistrzowskiego byłoby niemożliwie. Dlatego chcieliśmy mu zwyczajnie podziękować, nie wdając się w rozważania na temat jego winy. Doszukiwanie się w naszym zachowaniu drugiego dna jest po prostu nieuczciwe".

Więcej na temat

Komentarze (3)

avatar
avatar
krz (gość)

zawsze pili niech sobie przypomną starsi kibice te zmarnowane przez wódę talenty ograniczę się do dwóch nazwisk: Pękala i Marciniak, nie pomnę tych asów co po pijaku nocowali w czołgu przy cmentarzu żołnierskim!

avatar
kibic (gość)

Wszyscy piją taka jest prawda i nie chca Gikiewicza bo boja sie o siebie ! Powinni dmuchac w alkomat przed kazdym treningiem !!! MILA TO PIJAK

avatar
Corven (gość)

Zarabiają dziady po kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie tylko za to żeby uczciwie trenować, dbać o siebie i swoją formę i dobrze grać w meczach ligowych. Z niczego się nie wywiązują! Nie mają nawet tyle przyzwoitości żeby rzetelnie i uczciwie podchodzić do swoich obowiązków. Pijaków w Śląsku jest więcej. Regularnie na treningach ok. 6 piłkarzy było albo wstawionych, albo wczorajszych albo za grubych więc dlatego teraz takie oburzenie. Dlatego odszedł Celeban- profesjonalista który nie potrafił grać z amatorami. Dlatego musiał odejść Lenczyk bo nie zgadzał się na takie rzeczy. Wstyd panowie kopacze- jesteście żenujący.

Wybierz kategorię