Piłka nożna: Śląsk przegrał z Legią (RELACJA)

Polskapresse
Śląsk obecnie ma 4 punkty przewagi nad Polonią Warszawa i 5 punktów nad Legią. Ewentualne zwycięstwo podopiecznych Oresta Lenczyka może dać sporą przewagę nad warszawianami.

Mecz na Stadionie Miejskim rozpoczął się w niedzielę o godz. 14.30.

Składy:
Śląsk Wrocław:
Marian Kelemen, Piotr Celeban, Jarosław Fojut, Dariusz Pietrasiak, Sebastian Mila, Patrik Mraz, Rok Elsner, Przemysław Kaźmierczak, Dalibor Stevanović, Waldemar Sobota, Mateusz Cetnarski

Legia Warszawa:
Dusan Kuciak, Artur Jędrzejczyk, Michał Żewłakow, Inaki Astiz, Jakub Wawrzyniak, Nacho Novo, Janusz Gol, Jakub Rzeźniczak, Rafał Wolski, Michał Kucharczyk, Danijel Ljuboja

Już w pierwszej minucie po straszliwym błędzie Pietrasiaka Śląsk stracił pierwszą bramkę - strzelił ją Janusz Gol, którzy w 15 minucie dorzucił od siebie drugiego gola. Na boisku dominuje Śląsk - to wrocławianie rozgrywają piłkę na połowie rywala. Goście jednak czekają na groźne kontry i je wykorzystują.

35 minuta - czerwona kartka dla Dariusza Pietrasiaka za faul na wychodzącym na czystą pozycję Ljuboji. Ljuboja wykonuje rzut rożny i strzela trzecią w tym meczu bramkę dla Legii. 0:3 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. I tak schodzimy po pierwszej połowie.

Druga połowa. Kolejne kartki dla Śląska rozdaje sędzia Hubert Siejewicz - tym razem żółte: jedna dla Waldemara Soboty (54'), drugą dostaje Rok Elsner (51', za faul na Januszu Golu).

W 70 minucie pada czwarta w tym meczu brama - znów dla Legii. Głową strzela Inaki Astiz.

Koniec. Śląsk Wrocław przegrywa na własnym stadionie z Legią Warszawa 0:4 po rozczarowującej drugiej połowie. Legia świetnie wykorzystała fatalne błędy w obronie Śląska i pewnie zwyciężyła 0:4.

Nie mogliście wspierać drużyny Oresta Lenczyka z trybun pilczyckiego obiektu? Przeczytajcie relację na żywo - znajdziecie ją

TUTAJ

Zdjęcia z meczu obejrzycie TUTAJ, z oprawy TUTAJ.

Śląsk szykuje się do walki z Legią (ZDJĘCIA)
Śląska z Legią mecz na szczycie
Skład Śląska Wrocław na mecz z Legią Warszawa
Kadra Śląska i Legii na rundę wiosenną sezonu 2011/2012 T-Mobile Ekstraklasy
Jak dojechać na mecz Śląsk - Legia komunikacją miejską, która dla kibiców z biletem na mecz jest bezpłatna