Żukowski do Śląska Wrocław dołączył w czerwcu 2011

Żukowski do Śląska Wrocław dołączył w czerwcu 2011. (© Paweł Relikowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zawodnicy Śląska Wrocław, bramkarz Krzysztof Żukowski i pomocnik Patryk Jędrzejowski, zostaną wypożyczeni do pierwszoligowej Arki Gdynia - poinformował PAP rzecznik prasowy wrocławskiego klubu Michał Mazur.

Umowy wypożyczenia obu piłkarzy mają zostać sfinalizowane w poniedziałek. Znajdą się w nich zapisy, zgodnie z którymi zawodnicy nie będą mogli wystąpić przeciwko Śląskowi w wiosennych meczach 1/4 finału Pucharu Polski.

Żukowski, który przeszedł do Śląska przed rozpoczęciem sezonu 2011/2012 z Floty Świnoujście, początkowo miał trafić do ŁKS, jednak łódzki klub ogłosił wcześniej, że zamierza ogłosić upadłość i zrezygnował z dokonywania jakichkolwiek transferów.

"Bramkarz Śląska skorzystał więc z oferty Arki, którą trenuje jego były opiekun z Floty Petr Nemec" - dodał rzecznik.

Jędrzejowski w rundzie jesiennej był wypożyczony do Sandecji Nowy Sącz, w barwach której wystąpił w piętnastu meczach, zdobywając jedną bramkę. Śląsk skorzystał jednak z możliwości sprowadzenia zawodnika już zimą, by następnie wypożyczyć go do Arki.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!