Po pokonaniu 217 kilometrów kilka tysięcy pielgrzymów z Wrocławia i całego Dolnego Śląska dotarło na Jasną Górę. Tegoroczna wędrówka pod hasłem "W trosce o życie" trwała 9 dni.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Po pokonaniu 217 kilometrów kilka tysięcy pielgrzymów z Wrocławia i całego Dolnego Śląska dotarło na Jasną Górę. Tegoroczna wędrówka pod hasłem "W trosce o życie" trwała 9 dni. Każdy zaczynał się podobnie, bo już o 6-7 rano. Niektóre etapy liczyły nawet 30 kilometrów. Ale pielgrzymi nie narzekają na dystans czy palące słońce.

- To najlepszy sposób na poznanie Kościoła - pisali uczestnicy na stronie internetowej pielgrzymki już po dojściu do Częstochowy. - To najlepszy sposób na poznanie Pana Boga - zapewniali i dodawali, że już po zakończeniu wędrówki człowiek zupełnie inaczej patrzy na swoje życie.

W tym roku w pielgrzymce wzięli udział m.in. 88-letnia Jadwiga Świebodzka z Wrocławia i 8-miesięczny Kubuś Nawrot spod Świdnicy. Wiek nie grał tutaj roli.

Wiadomości Wrocław, Wydarzenia Wrocław

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!