(© Tomasz Hołod)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zakupy w drogerii zrobimy od 19 lipca. W pierwszych dniach działania, na klientów czekają specjalne promocje.

19 lipca, w centrum Futura Park przy ul. Granicznej, otwarta zostanie drogeria marki Rossmann, największa we Wrocławiu.

To już 661. sklep Rossman w Polsce. Pierwszy powstał w Łodzi w 1993 roku. Obecnie firma działa w ponad 290 miastach i zatrudnia 9000 pracowników.

Otwarcie nowej drogerii we Wrocławiu to okazja do promocji specjalnej, obejmującej ponad 200 artykułów. Dodatkowo klienci dokonujący zakupów otrzymają prezenty (gratisowe produkty, często w pełnych opakowaniach). Organizowany jest również konkurs otwarciowy, którego rozwiązanie nastąpi drugiego dnia pracy sklepu ok. godziny 18-19. O szczegółach konkursu informować będą hostessy rozdające kupony konkursowe. W konkursie wygrać będzie można artykuły małego AGD oraz kosmetyki.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA - codziennie dostarczymy Ci świeże informacje

SPRAWDŹ REPERTUARY KIN

Sprawdź w KALENDARZU IMPREZ, co dzieje się w mieścieKomentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Alex (gość)

Ale rzetelna i wyczerpujaca informacja..."W pierwszych dniach działania" czyli w ktorych dokladnie? "specjalne promocje" czyli jakie np.?