Tytuł ZDJĘCIA KWIETNIA otrzymała fotografia autorstwa Agnieszka Kazimierz, przedstawiająca łabędzią miłość. Zwycięskie zdjęcie otrzymało 660 głosów. Autorka fotografii, Pani Agnieszka, otrzyma zestaw audiobooków Millenium i voucher na kolację do restauracji Art Hotelu we Wrocławiu.

WROCŁAW. ZDJĘCIE MIESIĄCA. KWIECIEŃ 2017We wrześniu ubiegłego roku uruchomiliśmy akcję "Wrocław. Zdjęcie dnia". Od tamtej pory zachęcamy Was do zatrzymywania w kadrze piękna codzienności. W związku z ogromnym zainteresowaniem akcją postanowiliśmy rozkręcić zabawę i zaprosiliśmy Was do udziału w plebiscycie na ZDJĘCIE MIESIĄCA. Za nami czwarta edycja plebiscytu - wybraliśmy ZDJĘCIE KWIETNIA.

Zobacz też: Wrocław. Zdjęcie dnia. Piękno codzienności w jednym kadrze

ZDJĘCIE MARCA 2017. Jakie fotografie otrzymały najwięcej głosów?W naszym plebiscycie na ZDJĘCIE MIESIĄCA można głosować na wszystkie zdjęcia, które w danym miesiącu były publikowane na łamach portalu Wroclaw.Naszemiasto.pl jako ZDJĘCIA DNIA. W kwietniu najwięcej głosów uzyskała fotografia autorstwa Agnieszka Kazimierz. To właśnie Pani Agnieszka otrzyma od nas nagrody w postaci zestawu audiobooków Millenium i voucher na kolację do restauracji Art Hotelu we Wrocławiu. Co więcej, zdjęcie automatycznie kwalifikuje się do finału i będzie jedną z fotografii nominowanych do ZDJĘCIA ROKU.

Drugie pod względem liczby głosów miejsce zajęła fotografia Wojciecha Kapuścińskiego (357 głosów) przedstawiająca Uniwersytet Wrocławski nocą, a trzecie - Mariusza Grabińskiego (304 głosy, zdjęcie przedstawiało Bulwar Dunikowskiego).

W galerii dołączonej do tego tekstu prezentujemy zdjęcia, które zdobyły największą liczbę głosów. Statystyki dotyczące liczby głosów znajdziecie w opisach pod zdjęciami oraz na stronie plebiscytu.

Wysyłajcie zdjęcia! Zobaczcie, jakie nagrody mamy za ZDJĘCIE MAJAZapraszamy Was do nadsyłania kolejnych zdjęć. Fotografie możecie wysyłać na adres wroclaw@naszemiasto.pl. Już 1 czerwca wystartujemy z kolejną edycją plebiscytu na ZDJĘCIE MIESIĄCA. W czerwcu do wygrania będą zestaw książek i voucher na kolację do restauracji Art. Hotelu.

Zobacz wszystkie zdjęcie nominowane do Zdjęcia Kwietnia

Wiadomości Wrocław, Wydarzenia Wrocław

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!