Michał Żebrowski

Michał Żebrowski (© materiały promocyjne)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Film “Tajemnica Westerplatte” Pawła Chochlewa z muzyką laureata Oscara Jana P. Kaczmarka gościł niedawno w naszych kinach. 12 marca czytelnicy “Gazety Wrocławskiej” będą mogli zobaczyć ten obraz za darmo w Dolnośląskim Centrum Filmowym we Wrocławiu.

Film opowiada o oblężeniu Westerplatte 1–7 września 1939 roku, co stanowiło początek II wojny światowej. Jedną z głównych ról w produkcji gra Michał Żebrowski.

12 marca o godz. 18 zaprosimy was na kolejny pokaz w DCF-ie (ul.Piłsudskiego 64a). Tym razem obejrzymy film „Tajemnica Westerplatte”. Jak zdobyć bilet na seans? Wystarczy zebrać trzy z pięciu kuponów, które od dziś publikujemy na naszych łamach. A 8 marca w godz. 15 -17.30 przyjść do redakcji “Gazety Wrocławskiej” przy ul. św. Antoniego 2/4 (brama B), aby wymienić je na jeden podwójny bilet na pokaz.
Jedna osoba może odebrać maksymalnie jedną podwójną wejściówkę. Liczba biletów jest ograniczona.

Otrzyma je pierwsze 115 osób. Jeśli w piątek nie rozdamy całej puli, będziemy kontynuować rozdawanie biletów w 11 marca od godz. 9.

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

nieuważny(?) czytelnik (gość)

Pomocy! W którym miejscu są drukowane te kupony, bo szukam już w drugiej gazecie i nigdzie nie widzę?

Ww (gość)

Szyc,Szyc,Szyc,Żebrowski,Adamczyk salon, żenujące .Jak czytam że kolejny Polski film jest z Szycem to mnie mdli.