Nocny Wrocław Półmaraton 2013 został w sobotę (22 czerwca) odwołany. Zawodnicy pobiegli nielegalnie. Zobacz zdjęcia.

Zobacz też: NOCNY PÓŁMARATON WE WROCŁAWIU. MARATOŃCZYCY BIEGNĄ NIELEGALNIE


I Nocny Wrocław Półmaraton miał wystartować o godz. 20. ze Stadionu Olimpijskiego, ale został odwołany. Policja tłumaczyła to względami bezpieczeństwa. Maratończycy pobiegli jednak nielegalnie.

Kibice dopingowali ich na trasie: - Jesteście mistrzami! - wołali. - To pierwszy nielegalny, obywatelski półmaraton we Wrocławiu!

Zobacz galerię zdjęć nielegalnego nocnego półmaratonu we Wrocławiu


zobacz też: Nocny Wrocław Półmaraton [trasa, zapisy]

zobacz też: Nocny Wrocław Półmaraton. Zmiany w komunikacjiKomentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Doladowania za free!!. Zobacz film a będziesz wiedział że to bajecznie proste :)

http://www.youtube.com/watch?v=oZ6OC-5rzDY

Moniusiusia (gość)

DOMY Z DRZEWA I KRÓW. pomijając półmaraton który był naprawdę świetnym hepeningiem to zaciekawił mnie dom z drzewa i krowy - że też nikt wcześniej nie wpadł na budowanie domów z krów...brawo geniuszu, nobla!

piraci drogowi official hools (gość)

a to POlska właśnie. należało rozjechać bandę debili a nie jeszcze zabezpieczać:-))

Zdzichu (gość)

Do Anke z Krakowa. Te, lokalna patriotko od domów z krowy. A to nie krakowska firma odpowiadała za zabezpieczenie trasy?

Trv (gość)

organizacja. a raczej jej brak i to kompletny. pierwszy raz widzialem maraton wsrod normalnego ruchu; dobrze ze nikt sie nie pozabijal biegnas na pl. wrocblewskiego po torowisku

Anke Kraków (gość)

PORAŻKA MIASTA tzw. POLSKIEGO !!!. Organizacja to kompletna porażka. Widać, że Wrocław, totalna masakra. Jak można nie mieć planu B podczas takiej imprezy. Wszystko byleby było i jakoś poleci. Prawdziwi Zaburzanie, dzicz która nie potrafi się zorganizować. Miasto wyższe od ich ambicji ... wracajcie za Bug, do domu z drzewa i krowy!!! Panie Putinie weźcie to coście zostawili !!!