(© TG)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wrocław tuż za podium, na którym znalazły się miasta o najniższej skali bezrobocia w Polsce!

Niezłe, bo czwarte miejsce na liście miast o najniższej skali bezrobocia, zajmuje Wrocław ze stopą zaledwie 5,3 na dzień 31 stycznia br. Daje to 17000 bezrobotnych osób zarejestrowanych w stolicy Dolnego Śląska. Najniższym bezrobociem w Polsce może poszczycić się Warszawa i Poznań, które ex aequo zajęły pierwsze miejsce, ze skalą bezrobocia 3,9. Na drugim miejscu znalazł się Kraków (5,2).

Czytaj również: Wrocławianin upozorował swoje porwanie

Komentarze (19)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Bronx Style Bob (gość)

to nie pośredniak ale BIURO ROBOTÓW, a te twarze co sie tak ustawiają w kolejkach to miłośnicy tanich win, cuchnie bełtem na Glinianej na kilomter.

takaprawda (gość)

Na tablicy w PUP wiszą ciągle te same dyżurne ogłoszenia w większości nieaktualne od wielu, wielu miesięcy. Pracownice PUP-u informowane o tym wzruszają tylko ramionami,
tłumacząc, że nie mają na to żadnego wpływu . Gdyby je ściągnięto i przestano wprowadzać ludzi w błąd , byłaby pustka, więc te stare, nieaktualne archiwalne ogłoszenia na tablicach mają chyba sprawiać miraże- dobrgo wrażenia, że we Wrocławiu praca czeka... Tymczasem bezrobotni niepotrzebnie tracą czas i energię odwiedzając firmy , gdzie dowiadują się, od zdziwionych kadrowych z odwiedzanej firmy iż ich oferta z tablic w PUP jest stara i dawno nieważna.

bezrobotna (gość)

Ja się dziś po 10 latach pracy zarejestrowałam w UP, urzędy wyposażone są w ekrany dotykowe gdzie można spokojnie poszukać interesującej oferty. Wpisałam więc zawód i znalazłam dwie odpowiedzi. Jedna nie dla mnie ale druga była ok, weszłam dalej i co zobaczyłam: opis ogłoszenia i data wystawienia ogłoszenia 11.2012 oraz data zakończenia ogłoszenia 12.2012. Także to może tyle na temat ofert pracy, którymi dysponują UP.

marzec2013 (gość)

Bezrobocie we Wrocławiu to jest WIELKA KATASTROFA !
Wrocławskie fabryki legły dosłownie w GRUZACH ! . Jak nie wierzycie, to sami zobaczcie jak wyglądają. To porażka ! Tysiące dobrze przygotowanych fachowców, a pracy NIE MA.
Nie ma pracy nawet dla tokarzy, frezerów, ślusarzy , spawaczy, elektryków, a także dla inzynierów. Są za to kolejne ZWOLNIENIA ! To jest już TRAGEDIA !!!

Piotr Wrocław (gość)

To są kpiny że pisze się że bezrobocie we Wrocłwiu jest niskie jestem zarejestrowany od dwóch lat nigdy nie otrzymałem aktualnej oferty pracy Co prawda mam tylko średnie wykształcenie i tylko kilka kursów zawodowych i jedynie trzy letni staż pracy Mieszkam we Wrocławiu od urodzenia a z roku na rok jest coraz gorzej. A do tego do wrocławia zjeżdza się ciekawa elita z całej polski zbierając osobą mieszkającym w tym mieście prace obecnie nie mam środków do życie nie wspominając o tym że nie mam za co opłacić mieszkania kture za niedługo strace jestem tylko ciekaw pod kturym mostem będę spał to są realia tego kraju.

bezrobo (gość) (Jonson)

najlepsze są panienki na Glinianej, które "wzywają" do stawiennictwa co 1-2 miesiace nic nie oferujac ( oferty pracy oczywiście). Ale są i "czujoM sieM potrzebne". A Ty stój w idiotycznej kolejce wiedząc, że nic tobie nie przeznaczone.
Słowem pic na wodę, by udowodnić, że PUP "pracuje"

pokolenie 1500 (gość)

i brak perspektyw, może poza ucieczką z tego syfu którym jest ten Kraj Przywiślański, bo to już nie Polska

małgorzata55 (gość)

czym sie szczycic ? badanie zrobione dla PO? wrocławiacy ile zarabiaja? ilu w Polsce głoduje? itd.... ble ble ble zygac mi sie juz chce w jakim kraju zyje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

abc (gość)

Pracą w biedronce, lub innym markecie/galerii handlowej, albo jakimś zakładzie/fabryce, zwykle zagranicznego koncernu za 1000-1500 zł miesięcznie (bo tylko takiej pracy jest pod dostatkiem). Zarobki jak na Białorusi, a wszystko drogie jak na zachodzie Europy.