W piątek (23 kwietnia) uczniowie napiszą EGZAMIN GIMNAZJALNY 2015 z języka niemieckiego. U nas znajdziecie arkusze i odpowiedzi.

Niemiecki Egzamin Gimnazjalny 2015. Odpowiedzi, arkusze CKEW piątek gimnazjalistów czeka trzeci dzień testów z CKE - część językowa. O godz. 9. rozpocznie się egzamin z języka niemieckiego, który potrwa godzinę. Po 45-minutowej przerwie rozpocznie się druga część egzaminu - poziom rozszerzony.

Niemiecki Egzamin Gimnazjalny 2015. Arkusze CKETUTAJ znajdziesz arkusze z egzaminu gimnazjalnego z języka niemieckiego.

Niemiecki Egzamin Gimnazjalny 2015. Odpowiedzi CKETUTAJ znajdziesz odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego z języka niemieckiego.


Komentarze (25)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Łukasz (gość)

lokalizator. Chcesz wiedzieć gdzie są twoi znajomi, partner, dziecko?
Dzięki temu programowi dowiedziałem się że mój szef jeździ do klubu "ze striptizem" i używa sb do woli!
Wystarczy znac numer szukanej osoby.

Polecam Łukasz.

Link: http://lokalize.pl/galp

daniel (gość)

ODPOWIEDZI DO PRÓBNEGO EGZAMINU GIMNAZJALNEGO - JĘZYK OBCY. Mam już odpowiedzi do próbnego egzaminu z języka obcego http:\\pliczek24.pl/mtsl/10/5968/Odpowiedzi%20do%20pr%C3%B3bnego%20egaminu%20gimnazjalnego%20-%20j%C4%99zyk%20obcy w poszczególnych folderach, sprawdzać swoje odpowiedzi

Madzia (gość)

Odpowiedzi z próbnego - język obcy. Mam już odpowiedzi do próbnego gimnazjalnego
http://goo.gl/B9H3gb rozwiązywałam z nauczycielką
Folder z Angielskim i Niemieckim jest

ktoś taki tam (gość)

Było ok. bardzo fajny test z niemca. Bałam się, że będzie gorzej bo mnie chyba próbne postraszyły, ale było genialnie :D życzę wysokich wyników ;)

uczeeeeennn (gość)

Niemiecki . Kiedy beda wyniki z JĘZYK NIEMIECKI - EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 OPERON - grudzień 2012 [ODPOWIEDZI, WYNIKI, ROZWIĄZANIA,] ?????????????

;ppppp (gość)

;). Co było na tescie z niemieckiego z rozszerzonego i z podstawowego?? na jaki temat był e-mail?

rege (gość)

lila. Test nie był znowu aż taki łatwiutki, ale do najtrudniejszych nie należał. Ja wychodzę z założenia że nic na takich egzaminach nie jest takie "LATWIUTKIE".

Przyrodniczy i matematyczny zawaliłam. :( (gość)

Tak!. Podstawa była prosta. Rozszerzonego nie pisałam. Jestem ciekawa czy zaliczyłam cały test, ciągle szukam odpowiedzi i czekam.