Nattali Rize Nattali Rize

(© Materiały prasowe)

W ramach Ostróda Reggae Festival & Regałowisko Bielawa Promo Tour we Wrocławiu wystąpi Nattali Rize, gwiazda światowego reggae. Do Polski przyjedzie ze swoim australijsko-jamajskim zespołem. Wystąpi 7 kwietnia w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego 1.

Nattali Rize w 2013 roku podbiła Ostróda Reggae Festival niezwykłym występem z Blue King Brown. Z tą formacją od ponad dziesięciu lat koncertuje na całym świecie. Popularność zdobyła dzięki utworowi „Natty Rides Again”, który nagrała z Julianem Marley’em. Nattali Rize powróci z solowym albumem w marcu 2017.

„One People” to pierwszy singiel z tej wyczekiwanej płyty. Akustyczny hymn ukazuje ją dokładnie taką, jaka jest: jednocześnie delikatną i radykalną. Ten kawałek to angażujący i świadomy apel o jedność i miłość.

Rize to charyzmatyczna wokalistka, która wnosi pozytywną energię na scenę. Tej energii z pewnością nie zabraknie również podczas koncertu we Wrocławiu, który odbędzie się 7 kwietnia. Początek wydarzenia o godz. 20.00.

Oprócz Rize w Starym Klasztorze tego samego wieczoru wystąpią również DJ Maken oraz wrocławski zespół Bethel, który w tym roku obchodzi swoje dziesięciolecie.

Bilety są w cenie od 39 do 60 złotych. Można je kupić m.in. w sklepach sieci Empik, MediaMarkt i Saturn.


Wiadomości Wrocław, Wydarzenia Wrocław

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!